ورزشی

مورینیو: از رفتاری که با آنتونی تیلور داشتم، پشیمان نیستم

مورینیو: از رفتاری که با آنتونی تیلور داشتم، پشیمان نیستم

به گزارش کا 118، ژوزه مورینیو در جریان و بعد از فینال لیگ اروپا مقابل سویا به شدت به قضاوت آنتونی تیلور اعتراض داشت. اعتراض مورینیو به تیلور حتی به پارکینگ ورزشگاه هم کشیده شد. در نهایت این سرمربی پرتغالی از سوی یوفا 4 جلسه از همراهی رم در مسابقات اروپایی محروم شد. مورینیو تایید کرد که از رفتار خود پشیمان نیست.

سرمربی پرتغالی رم در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت گفت: وقتی همه چیز تمام شد، به رختکن و سپس پارکینگ رفتیم که گروه داوری از راه رسید. ابتدا به سراغ دو داور سابق یعنی هاوارد وب و روبرتو روزتی رفتم. با آنها رابطه خوبی دارم. از روزتی در مورد هند پنالتی بازیکن سویا پرسیدم اما پاسخی نداد. سپس همین موضوع را از وب پرسیدم. او دستش را روی شانه ام گذاشت و گفت: “بله ژوزه، این یک پنالتی برای تیم تو بود.”

وب همان کاری را انجام داد که ای کاش آنتونی تیلور انجام می داد. چون اگر تیلور یا یک نفر به جای او بعد از بازی به سمت ما در رختکن می آمد و می گفت “من اشتباه کردم، اشتباه کردیم، متاسفم”؛ ماجرا به همین جا ختم می شد و حتی تحسین و احترام من را به همراه داشت. همه ما اشتباه می کنیم و من هم در فینال اشتباهاتی داشتم.

من معتقدم که تیلور داور خوبی است، اگر نگوییم خیلی خوب است. رابطه‌ ای که با او در انگلیس داشتم نیز مثبت بود. او به نظر من مردی شایسته است، من هرگز صداقت او را زیر سوال نبرده‌ ام. تنها چیزی که می گویم و همیشه خواهم گفت این است که این یک پنالتی بود و با آن پنالتی رم می توانست قهرمان شود. تیلور اجازه نداد ما به این قهرمانی برسیم. البته قبل از آن پنالتی هم از نحوه قضاوت او در جریان بازی اصلاً خوشم نیامده بود. با این اوصاف از نظر من، تیلور همچنان داور خوبی است. از رفتار خود پشیمان نیستم. رویای ما در بوداپست به واقعیت تبدیل نشد و حالا تلاش می کنیم این رویا را در دوبلین (محل برگزاری فینال لیگ اروپا 2023/24) عملی کنیم.

داوری در ایتالیا؟ در ایتالیا احساس می کنم که مورد حمله قرار گرفته ام. آزادی من به عنوان یک انسان و یک مربی را محدود کرده اند. در فوتبال، مربی بزرگ یا کوچک وجود ندارد، در ابتدا همه ما انسان هستیم. در ایتالیا دیگر احساس راحتی نمی کنم. من از محرومیت های بیشتر می ترسم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا