اقتصاد

تحویل زودتر از موعد برنده‌شدگان محصولات کرمان‌موتور در سامانه یکپارچه نوبت پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳

تحویل زودتر از موعد برنده‌شدگان محصولات کرمان‌موتور در سامانه یکپارچه نوبت پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳

بر اساس اطلاعیه های پیشین، مهلت ثبت نام و تکمیل وجه نوبت پاییز دور دوم سامانه یکپارچه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۶ تیرماه تمدید گردید. تمدید مهلت ثبت نام کرمان موتور به علت درخواست مکرر واجدین شرایط و رفاه حال مشتریان صورت پذیرفته است. متقاضیان نوبت زمستان تا پایان وقت اداری 28 تیرماه و متقاضیان سال 1403 تا 29 تیرماه مهلت تکمیل پروفایل و پرداخت وجه را خواهند داشت.

پرداخت وجه بر اساس قیمت های اعلامی شورای رقابت صورت خواهد پذیرفت و برنده شدگان علاوه بر خودروی مورد تقاضا امکان تغییر و ثبت نام خودروی K7 و S5 را نیز خواهند داشت.

به این ترتیب کرمان موتور جهت رضایت حداکثری مشتریان قصد دارد با بکارگیری تمام ظرفیت کارکنان و زیرساخت های شرکت، خودرو های مشتریان سامانه یکپارچه که محصولات شرکت کرمان را برگزیده اند، از ۹۰ تا ۱۲۰ روز کاری تحویل ایشان نماید. این اراده شرکت کرمان موتور فارغ از نوبت دهی سامانه یکپارچه بوده و حتی شامل حال مشتریانی که موعد تحویل آن ها برای سال ۱۴۰۳ نیز ذکر شده است، می شود. بی تردید این اتفاق مستلزم تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان و کارگران خطوط تولید کرمان موتور بوده و گام بلندی در راستای تکریم مشتریان به شمار می آید.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا