ورزشی

هشدار به انمچا ستاره دورتموند؛ مراقب شبکه های اجتماعی باش

هشدار به انمچا ستاره دورتموند؛ مراقب شبکه های اجتماعی باش

به گزارش کا 118، فلیکس انمچا در روزهای گذشته با قراردادی 30 میلیون یورویی از ولفسبورگ به بورسیا دورتموند پیوست.

این ستاره ملی‌پوش آلمانی قبلا به دلیل برخی فعالیت‌هایش در شبکه‌های اجتماعی جنجالی شده بود. امروز یک روزنامه آلمانی فاش کرد که به همین علت دورتموند در قرارداد انمچا بندی در ارتباط با نحوه استفاده او از شبکه‌های اجتماعی آورده که عجیب و غریب به نظر می‌رسد.

روزنامه ولفسبورگر آلگماینه زایتونگ نوشت دورتموند در قرارداد با فلیکس انمچا نوشته است که اگر او در اینستاگرام پستی منتشر کند که با ارزش‌های باشگاه دورتموند در تضاد باشد باشگاه می‌تواند او را یک میلیون یورو جریمه کند.

انمچا در گذشته پست‌هایی در اینستاگرامش منتشر کرد که بسیار جنجالی شد. منتقدین می‌گفتند پست‌های او نژادپرستانه و خارجی‌ستیزانه بوده است. این ستاره جدید دورتموند انتقادها را نپذیرفته و می‌گوید منتقدان برداشتی غیرواقعی از فعالیت‌های او در شبکه‌های اجتماعی دارند.

به علت همین سابقه بود که برخی هواداران دورتموند بعد از امضای قرارداد بین تیم‌شان و انمچا به تصمیم باشگاه اعتراض کردند. اما باشگاه دورتموند در مواجهه با انتقادها بیانیه‌ای منتشر کرد و گفت انمچا مسیحی معتقدی است که به نژادپرستی یا خارجی‌ستیزی اعتقاد ندارد.

انمچا در مواجهه با انتقادها بدون اینکه رسما عذرخواهی کند گفت خود را مسیحی معتقدی می‌داند که همه مردم را دوست دارد. ستاره جدید زردپوشان از هواداران دورتموند خواست به او فرصت بدهند.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا