اقتصاد

کاهش سود و افزایش هزینه های مالی بانک سرمایه

به گزارش کا 118، در اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ بانک سرمایه با نماد” سمایه” و سرمایه ثبت شده ۴.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال در سایت کدال آمده است؛ درآمد تسهیلات اعطائی و سپرده گذاری و اوراق بدهی بانک سرمایه از ۷.۷۹۸.۳۴۵ میلیون ریال در ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۱ به ۸.۳۳۰.۹۳۲ میلیون ریال در ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ رسیده است.هزینه سود سپرده ها نیز از ۳۳.۶۴۸.۰۶۰ میلیون ریال انتهای سال ۱۴۰۱ به ۳۰.۵۷۶.۰۳۴ میلیون ریال اسفند سال ۱۴۰۲ رسیده است.خالص درآمد تسهیلات و سپرده گذاری هم از ۲۹.۸۴۹.۸۱۵ میلیون ریال انتهای سال ۱۴۰۱ به ۲۲.۲۴۵.۱۰۲ میلیون ریال در اسفند ماه سال ۱۴۰۲ رسیده است.

فروش کالا و ارائه خدمات نیز از ۵۵.۸۲۷.۵۳۱ میلیون ریال انتهای سال ۱۴۰۱ به ۸۵.۰۶۰.۹۰۵ میلیون ریال در اسفند ماه ۱۴۰۲ رسیده است.میزان درآمد از کارمزدها هم از ۶۶۱.۱۸۰ میلیون ریال در اسفند ماه ۱۴۰۱ به ۱.۰۸۸.۱۰۲ میلیون ریال در انتهای سال ۱۴۰۲ رسیده است.هزینه کارمزدها نیز از ۳۳۶.۵۲۵ میلیون ریال سال ۱۴۰۱ به ۵۳۷.۷۳۱ میلیون یرال انتهای سال ۱۴۰۲ رسیده است.

خالص سود (زیان) مبادلات و معاملات ارزی هم از ۱۸۶.۰۳۱ میلیون ریال انتهای سال ۱۴۰۱ به ۴۲۶.۸۶۴ میلیون ریال در ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ رسیده است. سود( زیان) خالص این بانک هم از ۷۷.۸۵۱.۲۰۰ میلیون ریال اسفند ۱۴۰۱ به ۶۱.۱۷۱.۴۶۹ میلیون ریال در انتهای سال ۱۴۰۲ رسیده است که با کاهش۲۱ درصدی مواجه شده است.

هزینه های مالی بانک سرمایه هم از ۴۷.۴۵۱.۱۵۱ میلیون ریال اسفند سال ۱۴۰۱ به ۵۶.۸۹۷.۷۲۵ میلیون ریال انتهای سال ۱۴۰۲ رسیده و ۲۰ درصد افزایش داشته است.

کاهش سود و افزایش هزینه های مالی بانک سرمایه

کاهش سود و افزایش هزینه های مالی بانک سرمایه

کاهش سود و افزایش هزینه های مالی بانک سرمایه

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا