اقتصاد

آغاز عملیات ثبت نام گذرنامه زیارتی اربعین حسینی(ع)

آغاز عملیات ثبت نام گذرنامه زیارتی اربعین حسینی(ع)

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: افرادی که متقاضی گذرنامه اربعین با مراجعه حضوری به اداره گذرنامه دراین خصوص اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرگرد ” شهرام ابراهیمی مقدم” در تشریح این خبر اظهار داشت: شهروندان با مراجعه حضوری به اداره مهاجرت و گذرنامه کیش می توانند درخواست گذرنامه زیارتی دهند و نیازی به مراجعه به دفتار پلیس +10 نمی باشد.

وی با بیان این که هزینه صدور گذرنامه زیارتی 500 هزار ریال می باشد؛ افزود: افرادی که متقاضی تحصیل گذرنامه عادی می باشند برابر روال سابق می توانند از طریق دفاتر پلیس +10 اقدام کنند که گذرنامه زائران در یک بازده زمانی 5 روزه توسط پلیس صادر و تحویل متقاضیان خواهد شد.

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه جزیره کیش ادامه داد: متقاضیان اخذ گذرنامه زیارتی با همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی هوشمند به همراه یک قطعه عکس 4*6 رنگی، تمام رخ، زمینه سفید، بدون روتوش که از تاریخ اخذ آن بیش از 6 ماه نگذشته باشد به مراکز صدور گذرنامه مراجعه کنند.

سرگرد ابراهیمی مقدم با تأکید این مطلب که برای افراد زیر 50 سال، کارت پایان خدمت، معافیت دائم یا موافقت وظیفه عمومی برای تحصیل گذرنامه الزامی می باشد؛ تصریح کرد: بانوان همسر دار و افراد زیر 18 سال نیز بایستی رضایت محضری ولی یا قیم را برای تحصیل گذرنامه ارائه دهند.

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اشاره به این که متقاضیان سفر اربعین، اخذ گذرنامه خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا