اقتصاد

آغاز پروازهای اربعین از ۲۷ مردادماه

آغاز پروازهای اربعین از ۲۷ مردادماه

به گزارش کا 118 از وزارت راه و شهرسازی در حاشیه نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی و فرودگاه‌های کشور رضا نخجوانی معاون وزیر راه و شهرسازی و سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: سفر اربعین برخلاف پارسال ۲۵ روزه شده است که فشار و تراکم کاری کم شود که البته این موضوع به حمل و نقل زمینی مربوط است چراکه در حمل و نقل هوایی این سفر بین ۷ تا ۱۰ روزه و در اوج تقاضا است.

نخجوانی افزود: این عملیات در بازه زمانی ۲۷ مرداد تا ۲۰ شهریور انجام می‌شود و لازم است کلیه واحدهای مرتبط با موضوع آماده باشند.

وی با بیان این که از ۲۷ مرداد این عملیات کلید می خورد، ادامه داد: ضرورت دارد بر مبنای ستاد اربعین که در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شده است و نظر به تأکید وزیر راه و شهرسازی، تمام دستگاه های زیرمجموعه ستادهای خود را تشکیل دهند، در این راستا ستاد اصلی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز تشکیل شد که با ساختاری بسیط و گسترده بخش نامه ها و مصوبات ابلاغ شوند.

نخجوانی اظهار کرد: در این همایش در صددیم از نقطه نظرات، پیشنهادات و تجربیات سال گذشته عزیزان حاضر در همایش برای بهبود و ارتقای خدمت به زائران بهره ببریم.

سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تصریح کرد: ما به نیابت از امام حسین پذیرای زوار هستیم و نگاه معنوی و روح حاکم بر این ماموریت این موضوعات در نظر گرفته شود.

گفتنی است نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی و فرودگاه‌های کشور به میزبانی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا