ورزشی

ابراهیم مهربان: اعزام قاسم پور در راستای چرخه انتخابی تیم ملی بود

به گزارش کا 118، ابراهیم مهربان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب  افزود: بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی، کامران قاسم پور در مسابقات رنکینگ کرواسی در وزن 97 کیلوگرم به میدان رفت و پس از آن به دلیل مصدومیت و سرماخوردگی نتوانست در دیگر میادین بین المللی شرکت کند و نزدیک به 6 ماه بود که رقابت رسمی برگزار نکرده بود.

وی افزود: طبق برنامه ریزی کادر فنی، حضور قاسم پور در ایتالیا از قبل برنامه بیزی شده بود تا اگر احیانا، حسن یزدانی به دلیل آسیب دیدگی نتوانست در وزن 86 کیلوگرم به میدان برود، قاسم پور در این تورنمنت محک بخورد.

دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد: خوشبختانه یزدانی بازگشت پرقدرتی داشت و به همین دلیل کادر فنی تصمیم گرفت بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی، قاسم پور در وزن 92 کیلوگرم به میدان برود و وی این فرصت را دارد که به صورت رودر رو یا اعزام به یک رقابت بین المللی با امیرحسین فیروزپور قهرمان کشور و آسیا مسابقه انتخابی داشته باشد و ما نیز منتظر تصمیم کادر فنی در این زمینه هستیم.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان در مورد حضور سرمربی تیم ملی در ایتالیا خاطرنشان کرد: قصد بر این بود که یکی از مربیان همراه قاسم پور به ایتالیا برود که متأسفانه روادید وی صادر نشد و محسن کاوه از مجارستان راهی ایتالیا شد تا در کنار این کشتی گیر باشد.

 

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا