ورزشی

اختلاف بالا گرفت: آل کثیر از پرسپولیس جدا می‌شود؟

اختلاف بالا گرفت: آل کثیر از پرسپولیس جدا می‌شود؟

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی کا 118، تیم فوتبال پرسپولیس این روزها در تلاش برای رسیدن به اهداف نقل و انتقالاتی خودش مطابق با خواسته‌های یحیی گل‌محمدی است تا فصل جدید را با قدرت بیشتری آغاز کند. در این راه چالش‌هایی برای این مجموعه شکل گرفت که یکی از آنها ماجرای تمدید قرارداد با بیرانوند بود که ختم به خیر شد ولی حالا مشکل جدیدی پیش روی سرخپوشان قرار گرفته که آنها را در آستانه قطع همکاری با یک چهره شاخص دیگر خودشان قرار داده است.

عیسی آل‌کثیر، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در فصل گذشته گل‌های مهم و حساسی برای این تیم به ثمر رساند در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان است. ماجرا از آن قرار است که آل کثیر در اقدامی عجیب مدعی شده از باشگاه پرسپولیس طلب ۲۰ میلیاردی دارد و درخواست پرداخت آن را برای تمدید قرارداد دارد ولی این ادعا از سوی رضا درویش، مدیرعامل این باشگاه رد شده است.

این بازیکن مدعی است دو باشگاه لیگ برتری دیگر به او مبالغ ۲۵ و ۳۰ میلیاردی پیشنهاد داده‌اند و او به خاطر تعصب پرسپولیسی‌اش! مبلغ کمتری نسبت به پیشنهاداتش برای تمدید ارائه داده است.

با این شرایط و با توجه به اینکه با قوانین جدید تنها ۱۹ بازیکن بزرگسال باید در فهرست هر تیمی باشد و این فهرست برای جذب نفرات مد نظر گل‌محمدی جای خالی ندارد، احتمال پایان همکاری پرسپولیس با عیسی ال کثیر با درصد بالایی قابل پیش بینی است.

مدیران پرسپولیس مدعی اند با این مبلغ که حدود ۴۰۰ هزار دلار خواهد بود، قادر هستند مهاجم خارجی باکیفیت تری به خدمت بگیرند.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا