ورزشی

استقلال- پیکان در دستگردی

به گزارش کا 118، از چند هفته پیش استقلال از سازمان لیگ درخواست کرده بود تا مکان برگزاری دیدار هفته آخر این تیم مقابل پیکان از ورزشگاه دستگردی به ورزشگاه دیگری منتقل شود تا در صورت قهرمانی احتمالی استقلال، این تیم پذیرای هوادارانش در جشن قهرمانی باشد.

حالا در هفته ماقبل آخر و پس از بازی پیکان مقابل فولاد که با نتیجه تساوی به اتمام رسید، پیکان باید در هفته آخر نیز تمام تلاش خود را برای بقا در لیگ انجام دهد. از این رو پیکان می‌خواهد از حق میزباین خود مقابل استقلال در هفته آخر استفاده نماید.

باشگاه پیکان در این خصوص در رسانه رسمی خود نوشت: شایعاتی مبنی بر احتمال جابه‌جایی محل برگزاری مسابقه هفته پایانی به گوش می‌رسد اما باشگاه پیکان به عنوان یکی از ۱۶ تیم لیگ برتر، از حق قانونی خود نمی‌گذرد و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی راضی به بازی در ورزشگاه دیگری غیر از استادیوم شهید دستگردی نیست.

در ادامه بیانیه پیکان آمده است: مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و جامعه ورزش کشور، باید از حق طبیعی باشگاه پیکان حمایت کنند تا بتوانیم بر پایه عدالت و دفاع از شرافت و پاکی در فوتبال، سرنوشت خود در هفته پایانی را در زمین بازی دنبال کنیم. بر این اساس، این باشگاه هیچ بهانه‌ای برای تغییر محل برگزاری دیدار با استقلال را نمی‌پذیرد.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا