ورزشی

اشتباهات متعدد رونالدو در یورو 2024

به گزارش کا 118، نمایش رونالدو در این دوره از مسابقات شباهتی به آن رونالدو دوره‌های قبل نداشت و فوق‌ستاره پرتغالی، شباهتی با رونالدویی که زمانی بهترین جهان بود، نداشت. 

مشخصاً کریستیانو رونالدو نزول کرده، درست مانند بازی پرتغال در مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل اسلوونی؛ رونالدو در حسرت خودش گم شده بود، نبرد کهکشانی شکست خورده در سیاهچاله نفس یک مرد، شاید بهتر بود کریستیانو رونالدو به نفع خود از تیم پرتغال بازنشسته شود و میراث خود را با ندانستن زمان بازنشستگی تهدید نمی‌کرد. 

پرتغال در نهایت بهای تلاش برای کنار گذاشتن یک کاپیتان از اوج قدرت خود را پرداخت و تیمی مملو از استعدادهای کلاس جهانی در ضربات پنالتی مقابل فرانسه حذف شد. کمتر از 24 ساعت بعد، انگلیس تقریباً به همان سرنوشت تسلیم شد و با وجود شواهد روشنی که در مقابل آنها وجود داشت که نشان می‌داد به هری کین در برابر سوئیس ایمان کورکورانه‌ای داشت. 

کین و رونالدو ممکن است از بسیاری جهات شخصیت‌های متضادی باشند، به طوری که مهاجم انگلیسی به نظر می‌رسد شخصیتی بسیار متواضع‌تر از منیت بلند همتای پرتغالی‌اش داشته باشد اما برخی شباهت‌های آشکار نیز بین آنها وجود دارد. آنها هر دو کاپیتان تیم‌های ملی و بهترین گلزنان تاریخ کشورشان هستند. آنها هر کدام کفش طلا را در یک تورنمنت بزرگ به دست آورده‌اند و تیم خود را به فینال یک یورو رسانده‌اند به طوری که جایگاه آنها در تالار مشاهیر کشورشان از قبل تضمین شده است.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا