ورزشی

الخلیفی به امباپه اولتیماتوم داد؛ تمدید کن و یا برو

الخلیفی به امباپه اولتیماتوم داد؛ تمدید کن و یا برو

به گزارش کا 118، در حالی که همه نگاه‌ها امروز بعد از ظهر به شهر پاریس دوخته شده بود تا مراسم معرفی لوئیس انریکه به عنوان سرمربی جدید پاری سن ژرمن انجام بشود یکی از مهم‌ترین سوال‌هایی که خبرنگاران قصد داشتند از انریکه بپرسند آینده کیلیان امباپه بود.

انریکه همانطور که انتظار می‌رفت از پاسخ دادن به این سوال طفره رفت و اشاره کرد که این موضوعی است که باشگاه حل و فصل خواهد کرد. بعد از انریکه اما ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه، روی صحنه رفت و صریح‌ترین موضع ممکن را درباره کیلیان امباپه گرفت.

الخلیفی درباره آینده کیلیان امباپه گفت: موضع من خیلی روشن است و دوست ندارم آن را هر دفعه تکرار کنم. اگر کیلیان بخواهد بماند ما هم خواهان ماندن او هستیم. ولی او باید یک قرارداد جدید امضا کند. ما نمی‌خواهیم بهترین بازیکن دنیا را مجانی از دست بدهیم. چنین چیزی اصلا امکان ندارد. این باشگاه یک باشگاه فرانسوی است و او گفته که نمی‌خواهد مجانی از پی‌اس‌جی برود. اگر او امروز نظرش را تغییر داده تقصیر من نیست. ما نمی‌خواهیم بهترین بازیکن دنیا را رایگان از دست بدهیم. این خیلی روشن است.

امباپه که تابستان گذشته بعد از یک درام پرتنش و در حالی که به نظر می‌رسید قطعا رئالی است به باشگاه اسپانیایی پشت کرد و قراردادش را با پی‌اس‌جی تمدید کرد. امسال تابستان کیلیان نامه‌ای برای باشگاه فرانسوی ارسال کرد و اعلام کرد قصد ندارد از بند جنجالی قراردادش استفاده کند. بر اساس این بند تابستان آینده امباپه است که می‌تواند قراردادش را یک سال تمدید کند. با توجه به این نامه پاری سن ژرمن متوجه شد که تابستان آینده او را به عنوان بازیکن آزاد به رایگان از دست خواهد داد.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا