کارگری

انتظار کارگران شرکتی طرح آبیاری کارون بزرگ برای تحقق وعده‌های کارفرما

تعدادی از کارگران شرکتی طرح آبیاری کارون بزرگ به خبرنگار کا 118 گفتند: به دنبال وعده‌ای که هفته گذشته از سوی مدیریت شرکت در خصوص تبدیل وضعیت شغلی آن‌ها داده شد، آن‌ها به فعالیت جاری و معمولی خود مشغولند.

پیش از این هفته گذشته، کارگران شرکتی طرح آبیاری کارون بزرگ در اعتراض به آنچه بی‌توجهی به موضوع تبدیل وضعیت شغلی خود عنوان می‌کنند؛ برای مدت سه روز تجمع صنفی برپا کردند که با وعده مدیرعامل شرکت به پایان رسید.

به گفته آن‌ها در حالی با مدیرعامل شرکت طرح آبیاری از کارون بزرگ به توافق رسیدیم که رئیس بازرسی سازمان آب وبرق خوزستان به یکباره تغییر کرد. با این حال امیدو‌اریم مدیر جدید در جریان مشکلات ما کارگران قرار گیرد.

آن‌ها با بیان اینکه مطالبه ما تبدیل وضعیت شغلی ۳۵ نفر از کارگران شرکتی است که از سال ۱۴۰۰ پیگیر تبدیل وضعیت شغلی خود هستند، افزودند: مدیرعامل وعده کرد تا چند روز آینده موضوع تبدیل وضعیت شغلی ما کارگران شرکتی در سازمان آب و برق خوزستان مطرح و نتیجه را اعلام خواهد کرد.

کارگران شرکتی طرح آبیاری از کارون بزرگ گفتند: در حال حاضر ما منتظر پاسخ مدیرعامل شرکت هستیم.

گفتنی است؛ حدود ۸۰ نفر از کارگران پیمانکاری طرح آبیاری از کارون بزرگ قبل از سال ۱۴۰۰ تبدیل وضعیت شده‌اند اما وضعیت استخدامی حدود ۳۵کارگر شرکتی علارغم ارائه مدارک استخدامی به سازمان آب و برق خوزستان هنوز مشخص نیست.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا