ورزشی

انتقاد تند توخل از داوری: این یک افتضاح مطلق بود

به گزارش ایسنا، بایرن مونیخ در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید رفت که این بازی در نهایت با پیروزی دو بر یک رئال به پایان رسید تا کهکشانی‌ها حریف دورتموند در بازی فینال شوند.

توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی به انتقاد تند از داوری پرداخت.

به نوشته آس، در دقایق پایانی کمک داور قبل از اینکه دی لیخت ضربه را به توپ بزند پرچم زد این درحالی است که طبق قوانین جدید او باید صبر می‌کرد تا بعد از ضربه به توپ آفساید اعلام می‌کرد که این اعتراض توخل را به دنبال داشت

سرمربی بایرن مونیخ که به شدت به داوری معترض بود، گفت: این یک افتضاح مطلق بود. در صحنه گل دوم رئال مادرید اجازه دادند تا بازی ادامه داشته باشد و بعد از آن به کمک VAR تشخیص دادند که گل درست است. قانون در این صحنه روشن بود اما در صحنه گل دی لیخت هم کمک داور و هم داور مرتکب اشتباه شدند و اجازه ندادند که صحنه کامل شود و سوت زدند. اشتباهات داور و کمک داور نقض آشکار قانون بود. به نظرم اگر رئال مادرید به جای ما بود این تصمیم گرفته نمی‌شد. داوران در بازی امشب نقش داشتند.

توخل درباره عذرخواهی داور گفت: ما عذرخواهی را قبول می‌کنیم اما اکنون زمان مناسبی برای عذرخواهی نیست. نباید چنین اشتباه بزرگی رخ می‌داد. هر کسی مرتکب اشتباه می‌شود اما داورانی که برای چنین بازی‌های بزرگی انتخاب می‌شوند باید در سطح بازی باشند. ما بسیار عصبانی هستیم چرا که می‌توانستیم به فینال راه پیدا کنیم. شکست تلخی بود. من هیچ وقت شکست را دوست ندارم. امشب نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم اما برای صعود کافی نبود.

سرمربی بایرن مونیخ ادامه داد: من ناراحت هستم. این مسئله دردآور است. زمان خواهد برد تا شکست در بازی امشب را فراموش کنم. سخت است که این شکست را قبول کرد با این حال باید با آن کنار آمد. شب بسیار تلخی برای ما بود. بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم و نمی‌توانستیم تغییرات خوبی را در میدان داشته باشیم. مجبور شدیم که بازیکنان اصلی را در دقایق پایانی تعویض کنیم.

او درباره اشتباه بد نویر گفت: متاسفانه نویر اشتباهی مرتکب شد که در ۱۰۰ سال اخیر نداشته است. ما به خوبی بازی کردیم و یک اشتباه از بهترین بازیکن زمین باعث شد تا شرایط برای رئال تغییر کند.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا