ورزشی

اوزینیدیس: باید شروع خوبی داشته باشیم

اوزینیدیس: باید شروع خوبی داشته باشیم

به گزارش کا 118 مارینوس اوزینیدیس، سرمربی یونانی جدید گل‌گهر، در نشست خبری پیش از دیدار برابر فولاد که اولین مسابقه رسمی او در ایران محسوب می‌شود، اظهار داشت: این اولین بازی ما در این فصل است و ما باید شروع خوبی داشته باشیم. ما تلاش می‌کنیم تا این کار را به خوبی انجام بدهیم.

او ادامه داد: من معتقدم ما پیش‌فصل خوبی داشتیم و انتظار دارم در بازی فردا هم عملکرد خوبی داشته باشیم. باید ببینیم بازی فردا چطور پیش خواهد رفت. من مطمئنم که بازیکنانم فردا بهترین عملکرد خودشان را خواهند داشت و تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را رقم بزنیم.

سرمربی گل‌گهر درباره عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات عنوان کرد: البته که از بازیکنانمان راضی هستیم و البته منتظر بازیکنان جدید هم هستیم. مهم‌تر از همه چیز این است که ما در حال حاضر بازیکنانی داریم که در تیممان هستند و تلاش می‌کنند که خوب باشند. برای من مهم‌ترین چیز همین است. ما تلاش می‌کنیم که بهترین خودمان باشیم.

اوزینیدیس در پاسخ به این سوال که آیا گل‌گهر، با توجه به تغییرات زیادی که داشته، به هماهنگی لازم رسیده است، گفت: بله، ما در حال حاضر هماهنگی خیلی خوبی داریم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا