کارگری

بازدید سردار پورجمشیدیان از پایگاه‌های سپاه در شمال غرب

بازدید سردار پورجمشیدیان از پایگاه‌های سپاه در شمال غرب

به گزارش کا 118، سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان از یگان‌های مستقر لشکر ۳ حمزه علیه السلام در مناطق عملیاتی شمال غرب بازدید کرد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه در این بازدید یک روزه در جریان تلاش و زحمات رزمندگان اسلام در ارتفاعات صعب العبور قندیل ‌پیرانشهر در استان آذربایجان ‌غربی قرارگرفته و از نزدیک ‌با ‌آنان دیدار و گفت‌وگو داشت و از زحمات‌ رزمندگان ‌تجلیل ‌کرد.

پورجمشیدیان در جمع رزمندگان این یگان‌ها تصریح کرد:‌ سال‌های طولانی این منطقه و این ارتفاعات توسط اشرار و ضدانقلاب آلوده شده بود و برای مردم منطقه مشکلات بسیاری را ایجاد می‌کردند؛ ولی با اراده و تلاش رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه این مناطق امروز پاکسازی شده و امنیت کامل در آن برقرار است.

وی افزود: حضور رزمندگان اسلام در این منطقه حاکی از روحیه جهادی، تلاش و روحیه عاشورایی این عزیزان است و ما خاضعانه در برابر این بزرگواران ادای احترام می‌کنیم.

در این بازدید،‌ فرمانده سپاه شهداءآذربایجان غربی، فرمانده قرارگاه استانی شهید بروجردی، فرمانده لشکر3 حمزه علیه السلام و فرمانده مرکزپشتیبانی شمالغرب فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه را همراهی کردند.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا