اقتصاد

برگزاری رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی به همت فولاد سنگان و پارک علم و فناوری خراسان

برگزاری رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی به همت فولاد سنگان و پارک علم و فناوری خراسان

به گزارش کا 118، یوسفی در ادامه افزود: برای ایجاد ارتباط موثر و رسیدن به ادبیات مشترک و آشنایی بیشتر شرکت های دانش بنیان با نیازهای بخش صنعت و همچنین شناخت توانمندهای شرکت های دانش بنیان توسط مدیران صنایع، اقدام به ثبت نام شرکت‌ها برای تورهای فناوری منطقه سنگان کردیم. خوشبختانه این موضوع با استقبال بسیار خوب شرکت‌ها مواجه شد و 175 مدیر یا کارشناس دانشی شرکت های دانش بنیان برای بازدید ثبت نام کردند.

در سه تور فناوری 43 مدیر یا کارشناس شرکتها از صنایع بازدید بعمل آوردند. برای سایر ثبت نام کنندگان که امکان بازدید بدلیل محدودیت های زمان وجود نداشت، پیش رویدادی در کارخانه نوآوری مشهد با 60 شرکت فناور و حضور بیش از 100 نفر در آن برگزار شد.

رئیس پردیس فناوری صنایع معدنی در خصوص برگزاری رویداد پیش رو گفت: از نتیجه این بازدیدها، تورها و استارتاپ در نهایت یک سری محورهای نیاز صنایع و 9 نیاز خاص و مشخص استخراج شد که در سایت رویداد و پردیس منتشر شد. پس از مهلت تعیین شده، 50 پیشنهاد (پروپوزال) برای نیازهای مطرح شده در دبیرخانه واصل شد.

در رویداد پایانی 31 تیرماه انشالله 10 پروپوزال را با توجه به محورهای رویداد و اعلام آمادگی توسط خود منتشرکنندگان، از ساعت 13 به صورت ارائه شفاهی خواهیم داشت و الباقی انشالله در جلسات بی تو بی ارائه خواهد شد.

وی گفت: امیدواریم نتیجه تلاش شش ماهه همکارانم در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و پارک علم و فناوری خراسان منجر به گشایش باب جدیدی در حوزه ورود فناوری در صنایع معدنی استان و کشور گردد.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا