کارگری

تاج: جلسه خوبی با خطیر و نکونام داشتیم/ امیدوارم استقلال مجوز حرفه ای بگیرد

تاج: جلسه خوبی با خطیر و نکونام داشتیم/ امیدوارم استقلال مجوز حرفه ای بگیرد

به گزارش کا 118، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در پایان نشستی که با مدیرعامل استقلال داشت، گفت: جلسه ای که با آقای خطیر داشتیم، مشخص است که در مورد باشگاه استقلال است. به نظر خود من، استقلال یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا است. یکی از تیم هایی است که می تواند برای ایران افتخارآفرینی کند. نخستین موضوعی که درباره آن صحبت کردیم، رفع موانعی بود که برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و صدور مجوز حرفه ای وجود داشت که من مطمئنم آقای خطیر و مجموعه ایشان به زودی موانع موجود را رفع خواهند کردند و ان‌شاءالله دیگر شاهد حذف استقلال نخواهیم بود.

وی ادامه داد: مذاکراتی با آقای خطیر و آقای نکونام مشترکا داشتم که آن نشست نیز جلسه خوبی بود. مطمئنم که استقلال به زودی مشکلات مالی را رفع کرده و شرایط خوبی را رقم خواهد زد. به هر جهت هم فدراسیون فوتبال و هم سازمان لیگ مشکلاتی برای ثبت قراردادها داشتند. البته بگویم که سقف بودجه ما همانی است که اعلام کردیم و تغییری در آن به وجود نمی آید. اما مجموعه استقلال بدهی هایی به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال دارد که به قراردادهای قبلی مربوط می شود.

رئیس فدراسیون اظهار داشت: اکنون برای ثبت و اینکه پنجره استقلال بسته بود، مشکلاتی وجود داشت که ان‌شاءالله پنجره آنها باز می شود تا بتوانند قراردادهای جدید را ثبت کنند تا ما شاهد یک تیم پرنشاط و قوی باشیم. لیگ ما وقتی پویا و پربازده است که هم استقلال، هم پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، گل گهر و همه تیم ها پرنشاط به میدان بیایند. نباید این زمینه فراهم شود که ما از ناحیه استقلال نگرانی داشته باشیم که موانعش رفع نشده است. من فکر می کنم این مشکلات به زودی رفع خواهد شد.

او ادامه داد: خود باشگاه استقلال کمک می کند و برخی از قراردادهایش را تعدیل می کند. این کمکی است که خود باشگاه به خودش می کند. کمکی که فدراسیون و سازمان لیگ به استقلال می کند این است که موانع ثبت قرارداد را درخصوص بدهی باشگاه رفع می کند. اعتقاد خود من این است که ان‌شاءالله شرایط بهتری را در آینده خواهد داشت.

تاج در پایان و درخصوص اینکه به عنوان رئیس فدراسیون چه تضمینی بابت نگرانی هواداران استقلال می دهد، گفت: من که نمی توانم تضمینی بدهم. فردا این اتفاق رخ ندهد، می گویند آقای رئیس فدراسیون دیدید دوباره فلان طور شد؟ ولی اوضاع استقلال با وجود آقایان خطیر و نکونام را اوضاع خوبی می بینم. فدراسیون فوتبال نیز کمال همکاری را دارد. در جلسه قبلی نیز به آقای نکونام گفتم که فدراسیون و سازمان لیگ از کارهای درست حمایت می کند. افراد قبلی نیز زحمت کشیدند ولی الآن مدل استقلال تنها با پول حل نمی شود، با ساختن حل می شود. من به آقای خطیر هم گفتم که توفیقات خریدنی نیست، ساختنی است. به نظر من باید موانع حذف استقلال از آسیا را 100 درصد حل کنند، که مطمئنم حل می شود. نمی گویم قول می دهم ولی مطمئنم دیگر شاهد حذف استقلال نخواهیم بود و این موانع رفع خواهد شد.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا