ورزشی

تاج: سال آینده بیش از ۱۰ باشگاه‌ مجوز حرفه‌ای می‌گیرند/ باشگاه‌های فاقد مجوز جریمه سنگین می‌شوند

 تاج: سال آینده بیش از ۱۰ باشگاه‌ مجوز حرفه‌ای می‌گیرند/ باشگاه‌های فاقد مجوز جریمه سنگین می‌شوند

به گزارش کا 118 و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در سمینار سالانه مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر، دسته اول و فوتبال بانوان کشور گفت: گواهینامه صدور مجوز حرفه‌ای بسیار حائز اهمیت است. امیدوارم همه باشگاه‌ها برای کسب صدور مجوز حرفه‌ای تلاش کنند، چرا که باعث روند رشد فوتبال خواهد شد.

وی ادامه داد: باید طبق استانداردهای روز دنیا پیش برویم تا به هدف‌مان یعنی رشد و توسعه برسیم. در همین راستا قوانین سخت‌گیرانه‌تری خواهیم داشت. در سال آینده برای باشگاه‌هایی که مجوز حرفه‌ای ندارند، جرایم نقدی سنگینی در نظر خواهیم گرفت. در این زمینه کار درستی انجام شده و همه باشگاه‌ها همت کردند تا به صدور مجوز حرفه‌ای نزدیک‌تر شوند.مطمئنم سال آینده بالای 10 باشگاه‌ می‌توانند مجوز داشته باشند.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برخی باشگاه‌ها با همت و تلاش عوامل خود سعی کردند به این امر مهم دست یابند. از باشگاه‌های دیگر می‌خواهیم که برای کسب مجوز حرفه‌ای از هیچ تلاشی دریغ نکنند. در بخش آموزش نیز گام‌های مختلفی را برمی‌داریم تا باشگاه‌ها با علم به‌روز پیش بروند و در نهایت به هدف‌مان که همانا رشد و گسترش فوتبال است، برسیم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا