ورزشی

تونالی: یک روز به میلان باز می گردم

تونالی: یک روز به میلان باز می گردم

به گزارش کا 118، ساندرو تونالی بعد از عقد قرارداد با نیوکسل و معرفی رسمی به عنوان بازیکن جدید این باشگاه انگلیسی به ایتالیا برگشت. بسیاری از خبرنگاران ایتالیایی در فرودگاه منتظر ستاره سابق میلان بودند تا در مورد انتقالی که این تونالی را به گران‌ترین بازیکن تاریخ کشورش تبدیل کرد صحبت کنند.

او با قراردادی به ارزش 70 میلیون یورو به نیوکسل پیوست؛ تیمی که فصل آینده برای اولین بار طی 20 سال اخیر در چمپیونزلیگ حضور خواهد داشت. این بازیکن 23 ساله ترک میلان به مقصد نیوکسل را سخت‌ترین تصمیم دوران حرفه‌ای خود نامید و تاکید کرد که روزی دوباره به سن سیرو بازخواهد گشت تا خنده را به لب هواداران میلان برگرداند.

تونالی در مورد جو باشگاه جدیدش گفت: “همه چیز مثبت بود. با افرادی آشنا شدم که به هر قیمتی من را می‌خواستند. آنها از همان ابتدا رفتار خوبی داشتند. ترک میلان، سخت‌ترین تصمیم دوران حرفه‌ای من بود اما به هر حال کاری بود که باید اکنون انجام می‌دادم.”

او با اشاره به جایگاه بسیار خوبش در میلان گفت: “در میلان از من مثل عضوی از خانواده خودشان استقبال کردند و من تا پایان عمر از آنها سپاسگزارم. هرگز روزهای خوب و لطف هواداران را فراموش نمی‌کنم. هم‌تیمی‌هایم را دوست دارم و همیشه طرفدار میلان خواهم ماند. به نظرم این انتخابی بود که در زمان مناسب آن را انجام دادم.”

از ستاره سابق میلان در مورد پائولو مالدینی سوال شد که او گفت: “مالدینی شخصیت بسیار بزرگ و تاثیر گذاری است. او کمک زیادی به ویژه در سال اول حضورم در میلان به من کرد و حمایتش را احساس کردم. امسال مسیر او با میلان جدا شد ولی مالدینی همواره چهره بزرگی در ذهن همه ما خواهد بود و من همواره از او ممنونم.”

تونالی در مورد واکنش هم‌تیمی‌هایش به جدایی او گفت: “من با بسیاری از بچه‌ها از جمله رافائل لیائو صحبت کردم. طبیعی است که انتظار چنین اتفاقی را نداشتند. اما به عنوان یک فرد باهوش و عاقل تصمیمم را درک و برایم آرزوی موفقیت کردند.”

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا