کارگری

جوکوویچ: به سازمان حمایت از ورزشکاران تنیس بپیوندید

جوکوویچ: به سازمان حمایت از ورزشکاران تنیس بپیوندید

به گزارش کا 118، نواک جوکوویچ تنیسور صربستانی و نفر شماره دوی دنیا با درخواست از تنیسورهای جهان برای پیوستن به سازمان حمایت از ورزشکاران این رشته (PTPA) گفت: زمان ایجاد چنین سازمانی خیلی وقت پیش فرا رسیده بود، اما فرایند تأسیس آن زمان زیادی را برد. ما تیم بزرگی داریم و سعی می‌کنیم ساختار کار و مدیریت خود را در حد توان‌مان ارتقا دهیم تا اول از همه به بازیکنان و کل سیستم نشان دهیم که قابل اعتماد هستیم.

جوکوویچ افزود: ما به مبارزه ادامه خواهیم داد تا حقوق بازیکنان بهتر از آنچه که در حال حاضر در تورنمنت‌های مردان و زنان است، رعایت شود. به‌عنوان یک تنیسور، می‌دانم که بازیکنان دیگر چه شرایطی دارند، زیرا من 20 سال است که تنیس حرفه‌ای بازی می‌کنم. من سال‌ها عضو و رئیس شورای تنیس بوده‌ام. ما نیاز به ایجاد سازمانی داشتیم که صد درصد از حقوق بازیکنان محافظت کند. این کار توسط نسل‌های مختلف ورزشکاران برای بیش از 20 سال انجام شد، اما آنها موفق به ایجاد یک سازمان نشدند. ما این کار را انجام دادیم و فکر می‌کنم همه باید آن را تشخیص دهند.

برنده 23 گرنداسلم در پایان اظهار داشت: بزرگترین نگرانی بازیکنان این است که به اتحادیه بپیوندند و سپس با ATP و WTA (انجمن‌های تنیس حرفه‌ای مردان و زنان جهان) مشکل قانونی پیدا کنند، اما این‌طور نیست و ما قبلاً این را به بازیکنان و مدیریت تور‌ها منتقل کرده‌ایم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا