ورزشی

حسینی: امیدوار هستم سخت گیری ها برای همه یکسان باشد

حسینی: امیدوار هستم سخت گیری ها برای همه یکسان باشد

به گزارش کا 118، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری پیش از بازی آلومینیوم اراک و استقلال خوزستان با اشاره به بازی پیش‌رو، اظهار داشت: شروع بازی‌ها را با باخت آغاز کردیم، این اولین بازی در خانه ماست و امیدواریم بتوانیم از این بازی خانگی با امتیاز خارج شده و نتیجه را با نتیجه گرفتن به پایان برسانیم.

وی افزود: معتقدیم باید بهترین بازی را داشته باشیم و وقتی تیم خوب داشته باشیم، چه بازیکن جوان و چه بازیکن باتجربه می‌تواند خود را به خوبی نشان دهند، هر جا هم بودیم کاری که به ما سپرده شده به بهترین نحو انجام دادیم.

حسینی با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه امام خمینی(ره) در بازی فردا، گفت: جا دارد از مسئولان باشگاه و شهر تشکر کنم که اجازه دادند بانوان حضور داشته باشند.

سرمربی آلومینیوم اراک با اشاره به حواشی بازی قبل افزود: من صحبت خاصی نکرده بودم و ظاهرا قوانین جدید سخت‌گیرانه است و از آنجا که جز خدا کسی را ندارم، سعی می‌کنم وارد مباحث دیگر نشوم و امیدوارم همه ارکان قانونمند باشند و تنها روی من این سختگیری به تنهایی نباشد.

وی ادامه داد: وقتی گلی خورده یا زده می‌شود خیلی مسائل دخیل است و ما خیلی دنبال مقصر نیستیم و شاکله تیم طوری است که با آنالیز حریف فرصتی به تیم حریف ندهیم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا