ورزشی

حلالی: گاریدو با چه رزومه ای سرمربی پرسپولیس شده است؟/ شخصیت پرسپولیس رفتارهای بیرانوند را بر نمی‌تابد

به گزارش کا 118، اسماعیل حلالی در خصوص انتخاب خوان کارلوس گاریدو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم باید از مدیران باشگاه به طور شفاف پرسید بر اساس چه رزومه‌ای به مربی شبیه به گاریدو رسیدند. اینکه چه فلسفه‌ای را برای انتخاب سرمربی در نظر گرفته‌اند مشخص نیست. باید دانست دیدگاه‌های فنی او ملاک انتخاب بوده است یا کارنامه‌ای که به نظرم خیلی هم موفق نبوده است!

وی افزود: به هر حال اسم او کاملا برای ما نا آشنا است و باید آدم‌های سالم نه دلال‌ها به او کمک کنند تا کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانند گاریدو را با فیزیک بازیکن ایرانی و تفکر فردی و تیمی حاکم بر آنها آشنا کند.

حلالی در ادامه گفت: رقابت برای قهرمانی از دقیقه اول لیگ آغاز و تا پایان آخرین بازی است. به نظرم گاریدو هم به خوبی می‌داند جایی آمده است که حمایت هوادار را دارد اما اگر بخواهد در پرسپولیس بدون تفکر و تاکتیک بچیند قطعا همان جو طرفداران که من هم یکی از آنها هستم منتقد خواهند شد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: اسم پرسپولیس مثل آهن‌رباست و هرکسی را جذب می‌کند بلکه معتقدم بهترین بازیکنان باید فرصت دریافت پیشنهاد پرسپولیس را پیدا کنند تا شاید شانس‌های بیشتری برای بازی در تیم ملی و همچنین ترانسفر به باشگاه‌های خارجی را پیدا کنند.

​​​حلالی درباره فسخ یکطرفه قرارداد از سوی علیرضا بیرانوند گفت: فوتبال حرفه ای به بیرانوند حق هرگونه انتخاب می‌دهد اما همان فوتبال حرفه ای آداب جدایی را هم یاد داده است که بیرانوند اصلاً توجه نمی‌کند. قطعا شخصیت پرسپولیس پذیرای چنین رفتارهایی نیست و خیلی واضح هم می‌بینید که هوادار دیگر او را نمی‌خواهد. بیرانوند بیراهه را چسبیده است و شاید لازم است کمی به خودش توجه عمیق کند تا بداند این تصمیم‌ها خیلی راحت می‌تواند سرنوشت ورزشی اش را کاملا تغییر دهد.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا