ورزشی

خطیر: نمی‌گذارم استقلال از آسیا حذف شود

خطیر: نمی‌گذارم استقلال از آسیا حذف شود

به گزارش کا 118، علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال پس از جلسه با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: این یک جلسه روتین به دلیل مشکلات فضای باشگاه‌داری بود. ما تقریبا مراوداتمان با فدراسیون روتین و روزانه است و بالغ بر بیش از 20 نامه با فدراسیون مکاتبات اداری داریم. مسئله‌ای که باعث شد امروز خدمت آقای تاج برسم، یک بخشی به خاطر این بود که در جلسه دیروز حضور نداشتم و باید به جلسه مهمتر می‌رفتم و به این خاطر عذرخواهی هم کردم.

او ادامه داد: امروز خدمتشان رسیدم و یک سری مسائل را در مورد حرفه‌ای‌سازی گفتم. باشگاه استقلال انشالله با برنامه مدون بحث حرفه‌ای‌سازی را با یک کارگروه ویژه در باشگاه استقلال پیش ببریم و پیگیری کنیم تا خدایی نکرده اتفاقی که امسال برای باشگاه استقلال روی داد و منجر به حذف شد، دیگر تکرار نشود و باعث آزردگی هواداران خوب استقلال نشود.

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال فصل بعد در آسیا حضور خواهد داشت یا به دلیل مشابه امسال امکان حذف این باشگاه وجود دارد، عنوان کرد: حداقل تا زمانی که من هستم اجازه نخواهم داد این اتفاق (حذف از آسیا) برای باشگاه اتفاق بیفتد.

خطیر با اشاره به محتوای جلسه با تاج توضیح داد: بحث دیگری که با آقای تاج داشتیم بحث بدهکاری‌هایی بود که بابت تبلیغات محیطی بین باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال وجود داشت و منجر به این شد که به صورت موقت پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته شود و آقای تاج در این زمینه به ما قول دادند. این پرونده در کمیته استیناف در حال بررسی است و ایشان هم به عنوان پدر فوتبال که همیشه نگاه حمایتی را نسبت به دو باشگاه و حداقل پرسپولیس و استقلال را داشته‌اند، همچنان داشته باشند.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا