ورزشی

خطیر و محمدی، دو گزینه نهایی مدیریت استقلال

خطیر و محمدی، دو گزینه نهایی مدیریت استقلال

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی کا 118، باشگاه استقلال این روزها در کوران آماده سازی پیش فصل و اوج پنجره تابستانی نقل و انتقالات با چالش‌ بزرگی روبرو شده و آنهم استعفای سرپرست مدیرعاملی‌ است و این موضوع باعث شده آبی‌پوشان در شرایطی که باید مشغول مذاکره با نفرات مد نظر خودشان باشند بدون مدیرعامل سپری کنند. همین موضوع منجر به این شده وزارت ورزش و جوانان به دنبال معرفی هرچه سریع‌تر مدیرعامل جدید باشگاه باشد و البته سازوکار جدید این باشگاه با توجه به عرضه درصد زیادی از سهام این باشگاه در بورس ایجاب می‌کند که سازمان خصوصی سازی هم در این انتخاب دخیل باشد.

طبق گفته پولادگر، معاون وزیر ورزش قرار است امروز مدیرعامل استقلال معرفی شود و طبق شنیده‌ها گزینه اصلی وزارت، علی محمدی، مدیرعامل سابق شرکت فولاد چندی پیش قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی در صفحه شخصی خودش علی خطیر را دارای بالاترین نمرات مدیریت ورزشی معرفی کرد و به نوعی حضورش به عنوان مدیرعامل جدید استقلال را تبلیغ و از او به عنوان گزینه مد نظر خودش نام برد.

وزارت ورزش مخالف سفت و سخت مدیرعاملی خطیر است و همین موضوع شانس محمدی را برای تصدی مدیریت آبی پوشان بیشتر می‌کند و از طرفی گزینه‌ای به نام رضا الماسی که سابقه مدیریت در دانشگاه پیام نور و باشگاه ملوان را در کارنامه دارد هم مطرح شده که شانس زیادی برای رقابت با خطیر و محمدی ندارد.

باید دید در نهایت کدام گزینه به عنوان مدیرعامل جدید استقلال معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا