ورزشی

خط و نشان تیلور برای یزدانی از آمریکا

به گزارش کا 118، یکی از کشتی‌گیران امریکایی ادعایی جنجالی را در خصوص دیوید تیلور مطرح کرده و از علاقه او برای شکست بروکس برابر یزدانی پرده برداشته است. تیلور دوست دارد، یزدانی قهرمان المپیک شود! وقتی تغییری بنیادین رقم می‌خورد، معمولاً زمان می‌برد تا شرایط به حالت عادی برگردد.

 این شرایطی است که رشته ورزشی کشتی در امریکا درحال حاضر با آن روبه‌رو شده است. به گزارش ورزش‌سه دیوید تیلور، دارنده مدال طلای المپیک، درحال سازگار شدن با پست جدیدش به عنوان سرمربی تیم کشتی ایالت اوکلاهما است اما اطرافیانش اجازه نمی‌دهند که احساسش درباره این تصمیم را فراموش کند و کار را تا حدی برایش سخت می‌کنند، خصوصاً کارتر استاروچی.

 تصمیم تیلور پس از اینکه آرزوهایش برای حضور در المپیک پاریس با قبول شکست برابر آرون بروکس در مسابقات انتخابی المپیک از بین رفت، نهایی شد. استاروچی که سابقه ۴ قهرمانی در مسابقات کشتی امریکا را دارد بارها به این کشتی‌گیر طعنه زده و معتقد است او به ایالت پنسیلوانیا خیانت کرده و حالا بار دیگر این کار را تکرار کرده است.

 تیلور اخیراً مصاحبه‌ای با FloWrestling انجام داده و بخشی از آن در اینستاگرام منتشر شده است. او در این مصاحبه درباره تجربه‌اش از حضور یک‌ماهه به عنوان سرمربی تیم کشتی ایالت اوکلاهما صحبت کرده و نظر واقعی‌اش درباره مسابقه احتمالی آرون بروکس و حسن یزدانی را مطرح کرده است. با توجه به اینکه اعتماد به نفس یزدانی و انعطاف‌پذیری و قدرت بروکس باعث شده است که هر دوی آنها شکست‌ناپذیر به نظر برسند، اما تیلور در نهایت درباره این رقابت گفت: «آنها هر دو باید برای این رقابت به خوبی آماده باشند.»

 اما استاروچی از این فرصت برای طعنه زدن به تیلور استفاده کرده و در بخش نظرات این پست منتشر شده در اینستاگرام نوشته است: «چون تیلور دوست دارد که بروکس ببازد.» و به این شکل تلاش کرده که نیت واقعی این کشتی‌گیر را نمایش دهد، اظهارنظری که از نگاه بسیاری نشانگر نفرت عجیب او نسبت به تیلور است.

 با اینکه این رفتارها انتقادهای زیادی را به همراه داشته و البته سابقه دارد اما به نظر می‌رسد بروکس تصمیم دارد برخلاف استاروچی حرکت کند و ترجیح می‌دهد حرکات تیلور را تقلید کند و مسیر او را در پیش بگیرد و سبکی عمل‌گرایانه‌تر را روی تشک انتخاب کرده است. جالب اینکه دیوید تیلور در مصاحبه جنجالی که اخیراً منتشر شده، به نوعی به حسن یزدانی قهرمان ایرانی و رقیب سرسختش در سال‌های گذشته طعنه زده و با اشاره به قهرمانی حسن یزدانی در تورنمنت مجارستان گفته برای اولین بار بعد از این سال‌ها حسن را با لبخند روی تشک کشتی دیده که منظور او به روشنی این بود: از وقتی من نیستم حسن حالش بهتر است. تیلور فعلاً از کشتی کنار کشیده و به کار مربیگری مشغول است، اما شاید با قهرمانی احتمالی یزدانی در المپیک پاریس او را دوباره روی تشک کشتی ببینیم. با توجه به اینکه شکست در انتخابی المپیک مقابل بروکس یکی از شگفتی‌های بزرگ جهان کشتی در ماه‌های گذشته محسوب می‌شود. تیم کشتی امریکا در غیاب دیوید تیلور هیچ شانس مسلمی برای مدال طلا در المپیک پاریس ندارد، اگرچه به ستارگان خود در اوزان دیگر نیز دل بسته است.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا