ورزشی

خمس: تمرینات پُرفشاری داریم تا بچه‌ها آماده شوند/ باعث تأسف است اگر آقایی را نبخشیم!

خمس: تمرینات پُرفشاری داریم تا بچه‌ها آماده شوند/ باعث تأسف است اگر آقایی را نبخشیم!

به گزارش گروه ورزشی کا 118، پاکو خمس درباره شرایط اردویی تراکتور در کشور ترکیه اظهار داشت: کلاً از شرایط راضی‌ام؛ تمرینات پیش‌فصل خیلی مهم است. کمپ‌مان هم شرایط خوبی دارد. ما هر روز سه جلسه تمرین می‌کنیم؛ تمرین پُرفشار تا بچه‌ها از نظر بدنی آماده باشند. این کمپ‌ها را برای این می‌گذارند که 24 ساعته با هم باشیم، تمرین کنیم، غذا بخوریم و جلسه آنالیز داشته باشیم تا بچه‌ها بدانند از آنها چه می‌خواهیم. یک چیزهایی می‌تواند بهتر باشد، ولی در کل راضی‌ام.

وی در مورد حاشیه‌هایی که درباره انتخاب سعید آقایی به وجود آمده است، گفت: آقایی در لیست ما بود. ما دفاع چپ نیاز داشتیم و او یکی از دفاع چپ‌های خوب لیگ بود. در ایران سخت است دفاع چپ پیدا کنید و ما فکر کردیم او می‌تواند به ما کمک کند. این مشکلی را که با هواداران تراکتور دارد، می‌توانیم حل کنیم. سعید معذرت‌خواهی کرده و پشیمان است. امیدوارم الان هواداران بزرگی خودشان را نشان دهند و معذرت‌خواهی او را بپذیرند و به وی محبت کنند، چون این بازیکن هم احتیاج دارد به لحاظ روانی در شرایط خوبی باشد. در غیر اینصورت نمی‌تواند صد درصد خودش را برای تیم بگذارد و در آن صورت ما به مشکل می‌خوریم و من این را دوست ندارم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه آقایی یکی از گزینه‌های کاپیتانی تیم تراکتور به شمار می‌آید، یادآور شد: آقایی بچه خیلی خوبی است. من با او صحبت کردم؛ قلب پاکی دارد. گفت آمده است که تمام تلاشش را کرده و اتفاقات گذشته را تکرار کند. به نظرم باعث تأسف است اگر او را نبخشیم. در همه کتاب‌های آسمانی هم آمده که بخشش کار بزرگان است. ما باید بتوانیم ببخشیم تا او کارش را انجام دهد و به ما کمک کند. او بچه خوبی است و می‌خواهد به ما کمک کند.

خمس راجع به دیدار تدارکاتی تیمش مقابل تیم روسیه‌ای گفت: برای تعداد روزهای کمی که تمرین کردیم بازی خوبی انجام دادیم. ما سعی می‌کنیم در پیش‌فصل از همه بازیکنان استفاده کنیم؛ ما کارهای مثبت خوبی در بازی انجام دادیم. اشتباهات فردی داشتیم، ولی توانستیم موقعیت زیادی ایجاد کنیم و گل بزنیم. یکسری اشتباهات فردی هم داشتیم و از آن طرف هم گل زیادی خوردیم. طبیعی است در بازی‌های پیش فصل اشتباه وجود دارد و باید آن‌ها را برای بازی های رسمی برطرف کنیم. در کل از بازی بچه‌ها راضی بودم و همه چیز خوب بود.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا