ورزشی

درخواست ملی‌پوشان تیراندازی با کمان از دبیرکل کمیته المپیک

درخواست ملی‌پوشان تیراندازی با کمان از دبیرکل کمیته المپیک

به گزارش کا 118، محمدصالح پالیزبان ملی‌پوش تیروکمان ایران در حاشیه بازدید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی با ابراز ناراحتی از کمبود امکانات و لوازم مصرفی برای پیگیری تمرینات، اظهار داشت: من دو درخواست دارم؛ اول اینکه در بحث تجهیزات به ما کمک شود، چون ما دغدغه زیادی در این مسئله داریم. تیر مهمترین ابزار ما برای مسابقه است و در این بخش نیاز به کمک مسئولان داریم.

مناف هاشمی در واکنش به این صحبت سوال کرد که هزینه هر تیر چقدر است؟ پالیزبان هم پاسخ داد: برای هر نفر حدود 70 میلیون تومان است.

پالیزبان همچنین عنوان کرد: من قصد دخالت در کار شما را ندارم اما در مورد سهمیه‌های بازی‌های آسیایی درخواست اضافه شدن یک تا دو سهمیه دیگر را هم در کامپوند دارم، چون فاصله رکوردی بین ما بسیار محدود است.

یسنا پورماهانی، دیگر ملی‌پوش ایران نیز گفت: صحبت جدیدی نیست و فقط می‌خواهم روی حرف‌های پالیزبان تاکید کنم. ما واقعاً از نظر لوازم مصرفی و تجهیزات مشکلات زیادی داریم. هزینه‌ها سنگین است و ما خیلی از لوازم مصرفی استفاده می‌کنیم که امیدوارم ما را کمک کنید.

وی با انتقاد از سهمیه کم تیروکمان دختران در بازی‌های آسیایی نیز تصریح کرد: دختران تنها یک سهمیه دارند که خوب نیست و فشار را روی ما زیاد می‌کند. نمی‌توانیم در مسابقات تیمی هم شرکت کنیم و این تک سهمیه فشار را روی ملی‌پوش انتخاب شده هم زیاد می‌کند. شرایط برای انتخاب آن یک نفر هم سخت می‌شود. اعزام تیم کامل قطعاً می‌تواند روی عملکرد ملی‌پوشان تاثیر مثبت بگذارد، چون انگیزه‌ها افزایش می‌یابد.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا