ورزشی

درودگر: قدردان حضور پرشور هواداران هستیم/صدای مردم به گوش ما رسید؛ نرخ بلیت در بازی‌های آینده اصلاح می‌شود

درودگر: قدردان حضور پرشور هواداران هستیم/صدای مردم به گوش ما رسید؛ نرخ بلیت در بازی‌های آینده اصلاح می‌شود

به گزارش کا 118، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در گفت‌و‌گو با رسانه رسمی باشگاه، ضمن تقدیر از حضور پرشور هواداران در بازی امروز اظهار کرد: عشق و تعصب هواداران خونگرم ما همیشه زبانزد بوده و همان‌طور که مشاهده کردیم ۹۰ دقیقه با تشویق‌های بی‌امان حمایت خودشان را از تیم جدید این فصل نشان دادند. داشتن چنین هواداران فهیم و باغیرتی آرزوی هر تیمی است و به خود می‌بالیم که خادم این عزیزان هستیم.

وی با تشکر از اعضای تیم که در این بازی با تمام توان ظاهر شدند، افزود: می‌توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم اما بخت با ما یار نبود ولی باید توجه داشته باشیم که همیشه در بازی‌های ابتدایی لیگ، تیم‌ها با انسجام واحد و رسیدن به نقطه ایده‌آل کمی فاصله دارند و باید زمان و فرصت لازم را به تیم خودمان بدهیم تا به شرایط مطلوب و قرارگیری مناسب در شرایط مسابقات، برسند.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران نقطه عطف نساجی در این دیدار را حضور ۶ بازیکن جوان در اسکواد تیمی خواند و بیان کرد: واقعاً خوشحالیم که کادر فنی به بازیکنان جوان ما اعتماد کرده و امروز هم دو بازیکن جوانی که فرصت بازی پیدا کردند، خدا را شکر سنگ تمام گذاشتند.

درودگر درخصوص انتقاد هواداران نسبت به نرخ بلیت خاطرنشان کرد: صدای هواداران به گوش ما رسید. نباید تمام قصور قیمت بلیت را به حساب باشگاه نوشت اما مطمئناً با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و حضور کثیر هواداران نوجوان و جوان در ورزشگاه، در بازی‌های آینده نرخ بلیت اصلاح خواهد شد. هواداران عزیز ما، سرمایه‌های اصلی باشگاه نساجی هستند و این عزت و بزرگی نساجی مرهون شور و اشتیاق مثال‌زدنی آنهاست.

وی در ارتباط اعتراض هواداران از نحوه داوری بازی امروز گفت: مطالبه و انتقاد هواداران کاملاً بجا و متین است. مطمئن باشید با رایزنی‌ها و مکاتباتی که با سازمان لیگ خواهیم داشت، انشاالله در بازی‌های آینده داوران باتجربه‌تر، بازی‌های نساجی را قضاوت کنند. با توجه به جو هواداری و مخاطب‌های میلیونی باشگاه نساجی، کمیته داوران باید بهترین داوران را برای بازی‌های ما اختصاص دهد.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا