ورزشی

درویش: بیرانوند به پرسپولیس متعلق دارد/ عزت اللهی با باشگاهش قرارداد دارد

درویش: بیرانوند به پرسپولیس متعلق دارد/ عزت اللهی با باشگاهش قرارداد دارد

به گزارش کا 118، رضا درویش پس از عقد قرارداد مجدد با بیرانوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیرانوند نرفته بود که می‌گویید آمد. گاهی اوقات تصمیمات در لحظاتی گرفته می‌شود که اگر آن لحظات پیش نمی‌آمد این تصمیمات هم گرفته نمی‌شد. بیرانوند متعلق و علاقه‌مند به پرسپولیس بود و من هم همواره گفتم که او می‌ماند.

وی افزود: قطعا ته دل بیرانوند این نبود و شاید کمی مشکلات داشت و تحت فشار بود. گاهی اوقات درون آدم هیچ چیز نیست ولی تصمیمات آنی می‌گیرد. خوشبختانه همه آن‌ها مرتفع شد و برگشت و مثل قبل تمام دغدغه‌اش ارتقای تیم است. در تمام لحظه‌ای که در باشگاه بود، کل فکرش آسیا و قهرمانی در این مسابقات بود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شد بیرانوند برای بازگشت به پرسپولیس مطالبات عقب افتاده‌اش باید پرداخت می‌شد، گفت: اصلا او عین قرارداد قبل را نوشته و همانطور تمدید شد تا بگوید اصلا بحث مالی نداشت. شاید آیتم‌‌هایی در آن قرارداد بود و الان چون شرایط تغییر کرده نمی‌توان آن‌ها را فعال کرد. شاید هم ضرر کرد. 

درویش درباره ناراحتی گل‌محمدی پس از جلسه چند روز پیش هیئت مدیره گفت: نمی‌دانم علتش چه بود. من اواسط جلسه به علت مشکلاتی که داشتم جلسه را ترک کردم. بعدش هم ندیدم چه شده است. من احتمال می‌دهم به خاطر وضعیت قرارداد بازیکنان بوده است.

وی درباره اینکه آیا بازیکن جدید جذب خواهد شد و یا خبری از تمدید قراردادی‌ها هست، عنوان کرد: با بازیکنان صحبت شده است. بازیکنان جدید هم اگر بازیکنی مدنظر کادرفنی باشد حتما اقدام می‌کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اسامی مطرح شده مثل عزت‌اللهی و کنعانی زادگان گفت: اصلا مگر عزت‌اللهی امکان دارد بیاید؟ او با باشگاهش قرارداد دارد. بهتر است در مورد بازیکنی صحبت کنیم که قرارداد نداشته باشد. در کل تیمی که بهترین خط دفاع و حمله را داشته تیم کاملی است. شاید در برخی جناح‌ها نیاز به بازیکن داشته باشیم تا در آسیا موفق شویم.

درویش درباره تفاوت باشگاه‌ها در رعایت سقف قرارداد توضیح داد: به هر حال هر مدیری برای خودش روشی دارد. شاید سطح قرارداد ما پایین باشد ولی سعی کردیم این سطح برای همه بازیکنان یک سطح باشد. ما نه پشت قرارداد چیزی داریم و نه جای دیگر. ضمن اینکه نه صنعتی هستیم و نه معدنی که جای دیگر چیزی داشته باشیم. ما داخل اتاقک شیشه‌ای هستیم. امیدواریم فدراسیون تمام تلاشش را کند و نظارت بر قوانین باید باشد. اگر بناست همه رعایت کنند هیچ جایی مثل پرسپولیس به نفعش نیست.

وی در خصوص اینکه تمدید قرارداد بیرانوند با پرسپولیس به نوعی باعث استعفای حجت کریمی و علی امیری از استقلال شده است، گفت: بعید می‌دانم به این شکل باشد‌‌. کریمی از دوستان بسیار خوب ما است. شاید استعفایش دلیل دیگری داشته باشد، چون می‌دانستند بیرانوند آنجا نمی‌رفت و خود مدیران استقلال هم این موضوع را می‌دانستند. من بعید می‌دانم چنین مذاکره‌ای انجام شده باشد. شاید مشکلات دیگری داشتند. شنیدم مشکلات بیش از حدی داشتند که امیدواریم این مسائل زودتر حل شود.

درویش درباره جدایی کریم باقری و صحبت‌های چند روز قبلش توضیح داد: من نقش باقری را نادیده نگرفتم. او با ما قرارداد نداشت و یک عضو جدید را به کادرفنی اضافه کردیم. یک همفکری  بین باشگاه بود‌. سال آینده نیز احتمال دارد یک تا 2 بازیکن ما از گردونه بازی به بازنشستگی برسند. همه آنها نیز قابل و تاثیرگذار هستند. یک روزی علی پروین بازیکن و مربی بود و بعدش فقط مربی شد اما نمی‌توانستیم تا ابد او را نگه داریم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا