ورزشی

رئال مادرید و کپا به توافق رسیدند

رئال مادرید و کپا به توافق رسیدند

به گزارش کا 118، مدیران باشگاه رئال مادرید در پی مصدومیت جدی تیبو کورتوا از ناحیه رباط صلیبی که به نوعی فصل برای او تمام شد؛ به سرعت وارد بازار نقل‌وانتقالات شدند تا دروازه‌بانی جدید را برای یک دوره یک ساله جایگزین او کنند. با وجود مطرح شدن نام‌هایی همچون داوید دخه‌آ، یاسین بونو و کیلور ناواس، حالا خبر می‌رسد که دروازه‌بان چلسی در آستانه پیوستن به جمع کهکشانی‌ها است.

رسانه اسپانیایی «رلوو» گزارش داد؛ باشگاه رئال مادرید با کپا آریسابالاگا به توافق کامل رسیده است و این دروازه‌بان اسپانیایی به طور قرضی از چلسی به جمع کهکشانی‌ها ملحق خواهد شد. روزنامه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید هم گزارش داد؛ تنها جزئیات نهایی باقی مانده تا کپا به رئال مادرید بپیوندد. قرارداد او قرضی با بند خرید خواهد بود.

شبکه تلویزیونی «ESPN» هم خبر داد؛ کارلو آنچلوتی ترجیح می‌دهد یاسین بونو دروازه‌بان مراکشی تیم سویا به ترکیب تیمش اضافه شود اما مدیران باشگاه رئال مادرید ترجیح می‌دهند کپا را از چلسی قرض بگیرند.

شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا هم مدعی شد یاسین بونو به این دلیل از لیست رئال مادرید کنار رفت که او در ماه ژانویه که مقطع حساسی از فصل خواهد بود، باید تیم ملی مراکش را در جام ملت‌های آفریقا همراهی کند و این یعنی در آن مقطع در دسترس تیم باشگاهی‌اش نخواهد بود.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا