ورزشی

رومرو به میلان پیوست

رومرو به میلان پیوست

به گزارش کا 118، میلان قرارداد مهاجم آرژانتینی مد نظرش لوکا رومرو را رسمی کرد. رومرو که در تیم ملی زیر 21سال آرژانتین بازی می‌کند به عنوان بازیکن آزاد با میلان قراردادی چهار ساله امضا کرد و تا سال 2027 بازیکن این تیم خواهد بود.

لوکا رومرو که سومین خرید تابستانی روسونری است پیش از این در لاتزیو بازی می‌کرد. او متولد سال 2004 است و بعد از آنکه دیروز تست‌های پزشکی میلان را پشت سر گذاشت امروز با حضور در دفتر باشگاه قراردادش را امضا کرد.

قرارداد این مهاجم آرژانتینی با لاتزیو روز 30 ژوئن امسال به پایان رسید و او به عنوان بازیکن آزاد به میلان پیوست. رسانه‌های نزدیک به میلان می‌گویند استفانو پیولی در اردوی پیش‌فصل تابستانه این ستاره جوان را محک خواهد زد و در نهایت تصمیم می‌گیرد که او فصل آینده به عنوان بازیکن دائمی در خدمت تیمش باشد یا به باشگاهی دیگر قرض داده شود تا با کسب تجربه بیشتر به میلان برگردد.

در بیانیه باشگاه میلان درباره انتقال لوکا رومرو آمده است: “لوکا رومرو بزنا با امضای قراردادی به عنوان بازیکن آزاد به روسونری پیوست و تا 30 ژوئن 2027 بازیکن ما خوهد بود. او فوتبالش را از آکادمی مایورکا آغاز کرده و یکی از ستاره‌های بزرگ نسل جدید فوتبال آرژاننتین است. او در میلان با پیراهن 18 بازی خواهد کرد. ورود لوکا به باشگاه را خوشامد می‌گوییم”.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا