ورزشی

ساوت‌گیت: بلینگام نسخه بازی خاص خودش را دارد

به گزارش کا 118، گرت ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس در نشست خبری پس از بازی شب گذشته (یکشنبه) مردانش مقابل صربستان در بازی دوم گروه C یورو 2024 به خبرنگاران گفت: صربستان تیم قدرتمندی بود. بازی سخت‌تر از چیزی بود که تصور می‌کردیم و تحت فشار قرار گرفتیم که البته من فکر می‌کنم که این اتفاق برای ما خوب بود و سبب شد دفاع در محوطه جریمه‌مان زیر فشار را تجربه کنیم، چیزی که برای تیم ما لازم بود.

سرمربی سه‌شیر افزود: من واقعاً از بخش زیادی از عملکرد تیم‌مان راضی‌ام به خصوص در نیمه اول که به نظرم حرکات پا به توپ‌مان بسیار خوب بود. در نیمه دوم تملک‌مان بر توپ طوری که می‌بایست نبود اما با این حال ما به پیروزی که می‌خواستیم دست پیدا کردیم و همیشه داشتن شروعی تؤام با پیروزی بسیار مهم است.

ساوت‌گیت در پایان به تمجید از جود بلینگام زننده تک گل مسابقه که منجر به برتری انگلیسی‌ها شد و به سبب عملکرد خوبش به عنوان برترین بازیکن میدان هم لقب گرفت، گفت: جود نسخه بازی خاص خودش را دارد، این‌طور نیست؟ زمان‌بندی‌اش در استارت‌ها، بازیسازی‌‌اش در حرکتی که منجر گل شد و … البته به عقیده من تمام بازیکنان هجومی ما در این مقاطع مختلفی از بازی خطرناک نشان دادند و کارشان برای تیم را به انجام دادند.

انگلیس با پیروزی برابر صربستان، با 3 امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده‌بندی گروه C قرار گرفت. بازی بعدی سه‌شیر پنجشنبه شب از ساعت 19:30 به وقت تهران برابر دانمارک است.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا