اقتصاد

سهام‌داران آسیاتک در مجمع عمومی عادی سالیانه درباره هیئت مدیره جدید تصمیم‌گیری می‌کنند

سهام‌داران آسیاتک در مجمع عمومی عادی سالیانه درباره هیئت مدیره جدید تصمیم‌گیری می‌کنند

به گزارش روابط‌عمومی ، مجمع عمومی عادی سالیانه مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک، منتهی به اسفند ۱۴۰۱، چهارشنبه هفته جاری (۱۱ مرداد) در مرکز نوآوری و شتابدهی «رایمون» برگزار می‌شود. در این مراسم، اعضای هیئت مدیره به صورت حضوری و آنلاین میزبان سهامداران حقیقی و حقوقی هستند و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این آدرس، در مراسم حضور داشته باشند. 

این مراسم، در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه پیشین برگزار می‌شود و سهام‌داران درباره ترکیب و اعضای هیئت مدیره تصمیم‌گیری می‌کنند.

در مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده پیشین که ۲۸ تیر ۱۴۰۲ برگزار شد، مدیرعامل آسیاتک درباره عملکرد و دستاوردهای این مجموعه طی یک سال اخیر گزارش داد و سهام‌داران درباره صورت‌های مالی مربوط به سال مالی منتهی اسفند ۱۴۰۱ گفت‌وگو کرده و به ازای هر سهم ۱۲۰ ریال، معادل ۱۲ تومان سود در نظر گرفتند. همچنین درباره انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۲ تصمیم‌گیری کردند. علاوه بر این، سهام‌داران در مجمع فوق‌العاده درباره اصلاح برخی مواد اساسنامه و تطابق آن با نمونه سازمان بورس گفت‌وگو کرده و آن را تصویب کردند.

 

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا