ورزشی

شایعه حول نیمکت استقلال: آقای مربی از نکونام جدا می شود

به گزارش کا 118، شایعاتی در روزهای اخیر منتشر شده با این مضمون که مسئولان باشگاه استقلال در راستای تقویت این تیم به جواد نکونام توصیه‌هایی کرده‌اند که برخی اعضای کادر فنی خود را کنار بگذارد که گفته می‌شود بهزاد غلامپور نیز یکی از همین افراد است.

 این شایعات نگاه‌ها را متوجه کادر فنی استقلال کرده است اما حتی اگر این اخبار را هم چندان به واقعیت نزدیک ندانیم، موضوع دیگری ادامه همکاری برخی مربیان را در فصل آتی کاهش خواهد داد. براساس قوانین همه مربیانی که روی نیمکت‌ها می‌نشینند باید مدرک مربیگری درجه A داشته باشند که بهزاد غلامپور چنین مدرکی را دریافت نکرده است و برای کسب مجوز باید دوره مورد نظر را پشت سر بگذارد.

حال اینکه در روزهای آتی از طرقی این مشکل برطرف شود و یا اینکه غلامپور اساساً روی نیمکت ننشیند و تنها در تمرینات استقلال حضور داشته باشد، مسأله دیگری است اما چیزی که تاکنون مشخص شده، اینکه مربیان باید مدرک لازم را داشته باشند و بعد از پشت سرگذاشتن دوره مربیگری مجوز نشستن روی نیمکت را به دست آورند.

حالا باید دید باشگاه استقلال درباره این مربی چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد و البته موضع سرمربی آبی‌ها نیز در این خصوص بسیار پراهمیت است و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا