ورزشی

شماره 7 اتلتیکو به ستاره فرانسوی رسید

شماره 7 اتلتیکو به ستاره فرانسوی رسید

به گزارش کا 118، اتلتیکو مادرید از شماره پیراهن جدید ستاره فرانسوی‌اش آنتوان گریزمان رونمایی کرد و مشخص شد او فصل آینده با پیراهن شماره 7 بازی خواهد کرد.

این خبر برای ژوائو فلیکس ناخوشایند بود چرا که او بعد از یک نیم‌فصل کاملا ناموفق به باشگاهش اتلتیکو مادرید برگشته و فردا برای اولین بار در تمرین‌های روخی بلانکو شرکت می‌کند. فلیکس امیدوار بود در بازگشت پیراهن سابقش، شماره 7، را به تن کند ولی امروز دریافت که دیگر به این شماره دسترسی نخواهد داشت.

البته گریزمان با شماره 7 اتلتیکو غریبه نیست و پیش از ترک اتلتیکو و انتقال ناموفقش به بارسا در فاصله سال‌های 2014 تا 2019 این پیراهن را به تن می‌کرد. بعد از جدایی گریزمان و انتقالش به بارسا بود که روخی بلانکو پیراهن او را در اختیار ژوائو فلیکس گذاشت. این ستاره پرتغالی در تابستان همان سال به اتلتیکو پیوسته بود.

اینکه گریزمان بار دیگر به پیراهن سابق رسیده نشان می‌دهد یخ‌های موجود در رابطه او و روخی بلانکو کاملا آب شده و حالا اتلتی‌ها به ستاره فرانسوی اعتماد کامل دارند. حتی هواداران هم دیگر از دست گریزمان ناراحت نیستند. آمار درخشان او در فصل گذشته باعث شد هواداران اتلتی با گریزمان که او را “شاهزاده کوچولو” می‌نامند آشتی کنند.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا