ورزشی

طارمی را به زودی در لباس اینتر می‌بینیم

طارمی را به زودی در لباس اینتر می‌بینیم

به گزارش کا 118،، آرسنال پیشنهاد 40 میلیون یورویی موناکو برای خرید فلورین بالوگان، مهاجم تیمش را رد کرد، به این ترتیب باشگاه اینتر تصمیم گرفته است تا به سراغ یک گزینه ارزانتر برای خط حمله خود برود و مهدی طارمی جدید‌ترین انتخاب نراتزوری برای خط حمله است. 

پیرو آئوسیلیو، مدیر ورزشی باشگاه اینتر، امروز تایید کرد که بالوگان تنها مهاجمی نیست که این تیم دنبال می‌کند. دلیل آن هم واضح است. طبق خبرهای امروز باشگاه موناکو برای خرید بالوگان، مهاجم آینده‌دار آرسنال پیشنهادی 40 میلیون یورویی ارسال کرد که توسط توپچی‌ها رد شد.

این یک پیام واضح از طرف باشگاه لندنی بود که قیمت 50 میلیون یورویی استعداد تیمش قابل مذاکره نیست و اینتر به سادگی نمی‌تواند با آرسنال برای خرید این بازیکن به توافق برسد. 

طبق گزارش‌ها، باشگاه اینتر، دیگر علاقه‌ای به خرید مهاجم توپچی‌ها ندارد و به سراغ یک گزینه جایگزین رفته است. مهاجم مدنظر نراتزوری مهدی طارمی، مهاجم ایرانی باشگاه پورتوست. 

اینتر پس از جدایی روملو لوکاکو، مدت‌هاست به دنبال جایگزین این بازیکن می‌گردد و حالا کمتر از دو هفته مانده به شروع فصل جدید، این تیم امیدوار است تا بتواند مهاجم 31 ساله پورتو را به خدمت بگیرد. 

البته مذاکره با باشگاه پورتو کار راحتی نخواهد بود. این تیم پرتغالی برای فروش مهاجم تیمش حداقل 30 میلیون یورو می‌خواهد. این در حالی است که طارمی به تازگی 31 ساله شده است و چیزی به پایان قراردادش باقی نمانده است. 

علاوه بر اینتر، تاتنهام نیز در صورت فروش هری کین، علاقه‌مند است تا طارمی را به عنوان جانشین کاپیتان تیم ملی انگلیس به لندن ببرد. 

مهدی طارمی در فصل گذشته 51 بازی برای پورتو انجام داد و 31 گل برای این تیم به ثمر رساند و همچنین 14 پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش ارسال کرد. این بازیکن همچنین  با 22 گل زده، بالاتر از گونچالو راموس و ژوآئو ماریو، آقای گل لیگ پرتغال شد.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا