ورزشی

علی نعمتی: یک در صد هم گلم آفساید نبود

علی نعمتی: یک در صد هم گلم آفساید نبود

به گزارش کا 118، علی نعمتی، مدافع پرسپولیس چهره ویژه تیمش مقابل آلومینیوم بود و گل سه امتیازی این بازی او را به چهره خبرساز هفته ای که گذشت تبدیل کرد.

 گلت اتفاقی بود؟!

اصلاً گلم اتفاقی نبود. ما روی نفوذ از کناره‌ها برنامه داشتیم و روی این تاکتیک کار کرده بودیم. از سوی دیگر پاس سروش هم عالی بود و مرا در موقعیت خیلی خوبی قرار داد تا از سمت چپ فرار کنم و بعد از تک به تک شدن با گوهری، توپ را درون دروازه تیم اراکی قرار بدهم.

گلی که زدی به لحاظ گلزنی از سوی یک مدافع ارزش زیادی داشت!

خدا را شکر می‌کنم که زحمات بچه‌ها را من تکمیل کردم. من فصل قبل هم سه گل برای پرسپولیس زده بودم و سابقه گلزنی در دربی را هم دارم. امسال سعی می‌کنم بیشتر از فصل قبل برای تیم محبوبم گل بزنم و در کارهای دفاعی هم برای تیمم مثمرثمر واقع شوم.

پست اصلی‌ات دفاع میانی است با وجود این در پست دفاع چپ هم خوب بازی می‌کنی.

قادرم در چند پست بازی کنم و بازیکنی چند پسته هستم و مربیان در هر پستی که صلاح بدانند بازی می‌کنم. امسال هدف‌های زیادی دارم؛ اول اینکه در ایران و آسیا برای تیمم به بهترین شکل ممکن بازی کنم و ان‌شاءالله به گونه‌ای کار کنم که نظر مربیان تیم ملی را هم به خودم جلب کنم و به امید خدا با ارائه بازی‌های خوب در پرسپولیس به تیم ملی هم دعوت شوم.

بعد از گلزنی، شادی بعد از گل خاصی نداشتی. در شرایطی که هوادار نبود چه حسی داشتی؟

بعد از گلزنی خیلی خوشحال بودم چون به هر حال کسب سه امتیاز خیلی برای ما مهم و به نوعی هدف اصلی ما بود تا استارت کارمان را خیلی قوی بزنیم به همین دلیل با بازیکنان شادی‌مان را تقسیم کردیم اما قطعاً جای هواداران‌مان خیلی در ورزشگاه خالی بود. هوادارانی که همیشه به‌خاطر آنهاست که بیشترین تلاش‌مان را انجام می‌دهیم و به عشق آنهاست که می‌جنگیم تا بیشترین بردها را به دست آورده و در نهایت به هدف‌مان که قهرمانی است، برسیم.

در بازی اول‌تان پیروز شدید اما ضعف‌ها و مشکلاتی هم در تیم‌تان وجود داشت!

امسال هم مانند فصل قبل تیم خیلی خوبی داریم اما به هر حال طبیعی است که در هفته اول خیلی هماهنگ نباشیم اما حتماً باز هم مدعی اول هستیم و بازی به بازی بهتر می‌شویم و شرایط‌مان همان شرایط ایده‌آل خواهد بود.

گلت آفساید نبود؟

یک درصد هم گلم آفساید نبود و اگر از روی خط‌های چمن هم صحنه را خوب نگاه کنید مشخص بود که یکی از مدافعان تیم اراکی از من عقب‌تر قرار داشت. به همین دلیل با صراحت حرف می‌زنم که گلم یک درصد هم آفساید نبود.

به نظر مشکل گلزنی دارید و شهاب با وجود تلاش زیادش نتوانست مقابل تیم اراکی موفق به گلزنی شود؟

شهاب مهاجم خوبی است و نهایت تلاشش را هم انجام داد. شهاب مهاجم خوب و قابلی است و حتماً در بازی‌های آینده موفق به گلزنی هم خواهد شد.  در بازی اول ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد اما حتماً در بازی‌های آینده این مشکل‌مان به شکل کامل حل خواهد شد.

در رابطه با بازی بعدی‌تان مقابل تراکتور که در خانه حریف است و شاید سخت هم باشد چه صحبتی دارید؟

ما پرسپولیس هستیم و مدافع عنوان قهرمانی هستیم به همین دلیل هم در هر بازی فقط برای پیروزی به میدان می‌رویم و در هر بازی هدف‌مان فقط پیروزی است. از این رو با تمام قدرت مقابل تراکتور حاضر می‌شویم تا دومین سه امتیاز فصل را هم کسب کرده و شش امتیازی شویم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا