کارگری

فرنکی دی یونگ: رویایم فتح لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی است

فرنکی دی یونگ: رویایم فتح لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی است

به گزارش کا 118، فرنکی دی یونگ در تابستان 2019، به عنوان یکی از ستارگان نسل طلایی آژاکس به بارسلونا پیوست و رفته رفته جایگاه خود را در بلوگرانا محکم تر از قبل کرد. ستاره 26 ساله هلندی تابستان پارسال در آستانه خروج از بارسلونا قرار داشت؛ اما پافشاری دی یونگ برای ماندن در نیوکمپ، دست آخر انتقال او به منچستریونایتد را منتفی کرد و فصل گذشته عملکرد درخشانی زیر نظر ژاوی هرناندز در لالیگا به جای گذاشت. حال دی یونگ در آستانه شروع پنجمین فصل خود در جمع آبی و اناری ها، مصاحبه مفصلی را با نشریه ال پریودیکو انجام داده که بخش دیگری از آن را در ادامه می خوانید.

اگر یک ویژگی ات را بخواهی توضیح دهی آن چیست؟من آدمی هستم که بسیار خودش را مورد انتقاد قرار می دهد. همیشه همینطوری بوده ام و الان نیز همینم. وقتی مشکلی وجود دارد، ابتدا باید خودت را نگاه کنی و بزرگ ترین منتقد خودت باشی. این موضوع در بهبود اوضاع و شرایط به من کمک می کند.  

خجالتی هم هستی؟شاید؛ من در سال های اول حضورم در بارسا خجالتی بودم. خودم هم زیاد به این مسئله فکر کرده ام. علاوه بر آن، وقتی وارد باشگاه بزرگی مثل بارسلونا با تمام ستارگانش می شوید، طبیعی است که طول می کشد تا خجالت شما در رختکن برطرف شود.

تا بحال بخاطر فوتبال گریه کرده ای؟هرگز؛ شاید وقتی بچه بودم بخاطر بازنده شدن گریه کردم. درست است که نسبت به فوتبال دیدِ احساسی دارم اما گریه نمی کنم.

تلخ ترین شکست دوران حرفه ایت؟باخت 8-2 مقابل بایرن مونیخ. احساس کردم… توضیحش خیلی سخت است. من به عنوان یک هوادار بارسا خیلی خجالت زده بودم. یکی از بزرگ ترین باشگاه های دنیا نباید این گونه شکست بخورد. من با خودم فکر کردم که چطور به خودمان اجازه دادیم این طور ببازیم.  

رویا و هدفت اکنون چیست؟رویایم بردن جام جهانی و فتح لیگ قهرمانان اروپا با بارسلونا است.  

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا