ورزشی

فقط دیبالا لیاقت پوشیدن پیراهن توتی را دارد

فقط دیبالا لیاقت پوشیدن پیراهن توتی را دارد

به گزارش کا 118، با اینکه در روزهای اخیر شایعاتی درباره پیشنهاد بزرگ باشگاه الهلال عربستان به پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی رم، مطرح شده اما هواداران جالوروسی برای او رویاهای دور و درازی در سر دارند.

دیبالا در شهر رم و هواداران جالوروسی بسیار محبوب است. بسیاری از این هواداران امیدوارند ستاره آرژانتینی بتواند در سال‌های آینده جانشین اسطوره بزرگشان فرانچسکو توتی بشود.

محبوبیت دیبالا در رم تنها به هواداران محدود نمی‌شود. علاوه بر ژوزه مورینیو که فوتبال او را می‌پسندد بسیاری از مسئولان فعلی و سابق باشگاه هم شیفته ستاره آرژانتینی هستند.

والتر ساباتینی که در گذشته مدیر ورزشی رم بوده با ستایش از دیبالا می‌گوید تنها او است که لیاقت به تن کردن پیراهن شماره 10 فرانچسکو توتی را دارد. او در یک مصاحبه گفت: “دیبالا واقعا شایسته پیراهن شماره 10 رم است. او در حال حاضر بهترین بازیکن تیم است. آن هم با اختلاف زیاد. البته اگر دست من بود پیراهن شماره 10 را بازنشسته می‌کردم تا به جز توتی دیگر کسی آن را نپوشد، ولی اگر قرار باشد این پیراهن به بازیکن دیگری تعلق بگیرد او بدون شک دیبالاست. کارهایی که دیبالا در فوتبال و برای رم کرده عالی بوده هر چند که او هنوز خیلی راه در پیش دارد تا برای رم به چهره‌ای مثل توتی تبدیل بشود”.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا