اقتصاد

قطع برق 65 دستگاه اداری تهران/ رصد برق ادارات تا نیمه شهریور ادامه دارد

قطع برق 65 دستگاه اداری تهران/ رصد برق ادارات تا نیمه شهریور ادامه دارد

به گزارش کا 118 از وزارت نیرو، با تداوم موج گرمای هوا در کشور و با هدف حفظ پایداری شبکه توزیع برق شهر تهران  با اعزام 500 نیروی عملیاتی از 22 منطقه برق شهر تهران، سومین مانور یکپارچه پایش میدانی مصرف برق ادارات و دستگاه های اجرایی پایتخت برگزار شد.

“مسعود عزیزی” معاون فروش و خدمات مشترکان توزیع برق شهر تهران گفت: با توجه به تداوم گرمای هوا، مصرف برق در شهر تهران همچنان در سطح قابل توجهی قرار دارد و تمامی همکاران در شبانه‌روز در تلاش هستند تا برق مصرفی مورد نیاز هموطنان تهرانی بدون اختلال تامین شود.

وی افزود: تغییر ساعت‌کاری و همچنین همکاری ادارات در کاهش مصرف برق تاکنون نقش قابل ملاحظه‌ای در حفظ پایداری شبکه توزیع برق داشته اما با توجه به مصوبه ابلاغی هیات وزیران انتظار می‌رود این همکاری تا نیمه شهریور ماه با جدیت ادامه یابد.

عزیزی خاطرنشان کرد: تاکنون دو مرحله مانور یکپارچه ویژه بخش اداری در شهر تهران برگزار شده و با خاتمه سومین مانور بزرگ پایش مصرف برق ادارات، میزان همکاری دستگاه‌های اجرایی در رعایت راهکارهای مدیریت و کاهش مصرف برق، جمع بندی و به دستگاه های مسئول بالادست اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی همچنین با بیان این که روزانه و به صورت لحظه‌ای مصرف برق تمامی مشترکان اداری شهر تهران با استفاده از کنتورهای هوشمند تحت نظارت است، گفت: هم‌زمان با سومین مانور بزرگ پایش میدانی بخش اداری، برق 65 اداره که همکاری مناسبی در اجرای طرح های مدیریت مصرف برق نداشته‌اند، نیز با اخطار قبلی قطع شد.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا