اقتصاد

مشاوره تخصصی با بهترین وکیل در تهران

غالبا اکثر مردم در جامعه فکر می کنند که پرونده های حقوقی و کیفری از یک چهارچوب همیشگی برخوردارند. یا به عبارت دیگر، بر این باورند که اگر دو پرونده موضوعات مشابه داشته باشند، پس روند یکسانی نیز دارند. در صورتی که این باور نه تنها غلط است، بلکه باعث ضرر و زیان هایی بعضا غیر قابل جبران می گردد. بهترین وکیل در تهران با توجه به تخصص و تجربه خود در امور کیفری و حقوقی اذعان میدارد که افراد با ایفای نقش وکیل برای خود، علاوه بر شکست در پرونده ها، موجب اتلاف وقت و هزینه های گزاف می گردند. از این رو در این مقاله اهمیت مشاوره با وکیل متخصص را بررسی می کنیم تا کاربران با آگاهی و دید روشن تری نسبت به مسائل حقوقی و کیفریشان تصمیم بگیرند.

مهم‌ترین هنر وکیل حضور در دادگاه است. وکیل خوب باید مهارت‌هایی را پیش از دادگاه و یا حین دادگاه در پیش بگیرد. زیرا که با مهارت‌ها احتمال پیروزی حاصل می‌شود. وقتی بهترین وکیل در تهران مهارت‌های مصاحبه با موکل و جمع بندی مدارک و دلایل به نفع موکل و تحلیل مسائل حقوقی را دانسته باشد، آمادگی‌های مربوط به شروع پرونده را فرا گرفته باشد، مرحله پایانی نوبت آن است که این مهارت‌ها را در میدان نبرد دادگاه نشان دهد. چون مهم‌ترین تجلی وکالت وکیل، حضور وی در دادگاه می‌باشد.

 • سخنوری
 • ارائه لایحه
 • استدلال و بحث با قاضی و اقناع وی
 • بحث و استدلال با اصحاب دعوا
 • مدیریت پرونده

 با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در تهران

وکلا بعد از ورود به دنیای وکالت، نمی توانند در همه حوزه ها تخصص یابند. یا در تمامی زمینه ها فعالیت مستمر داشته باشند. علی رغم داشتن دانش آکادمی در تمامی زمینه ها، بهترین وکیل در تهران در هر حوزه، کسی است که در آن شاخه فعالیت مستمر داشته باشد و از تجربه کافی نیز برخوردار باشد. این بدان معناست که کارنامه کاری وی و دانش و آگاهی وی نسبت به آن حوزه می تواند مهر تاییدی باشد بر تخصص و مهارت وی. به عنوان مثال بهترین وکیل سرقفلی در تهران، وکیل پایه یک دادگستری است که به موجب تجربه و فعالیت کافی در زمینه سرقفلی، مهارت و تخصصی دارد که به طور واضح سایر وکلا ندارند.

یا به عنوان مثال بهترین وکیل کیفری، تحصیلات و تجربه کاری خود را منحصر به مباحث جزایی میکند و در آن زمینه بسیار با تجربه و با مهارت اقدام می نماید ، این امر نه تنها حفظ حقوق موکل را بیشتر تضمین میکند، بلکه قاضی دادگاه را نیز در بررسی دقیق پرونده و اجرای عدالت یاری می نماید. یا بهترین وکیل ملکی، وکیل متخصص در امور مربوط به دعاوی ملکی است. در واقع وکیل ملکی در تهران گرچه دارای تخصص، دانش و تسلط کافی برای اقامه دعوا و دفاع در تمامی زمینه‌های وکالت می باشد، اما در زمینه حقوق املاک و اراضی مطالعه، تجربه و تخصص دارد و در دعاوی ملکی فعالیت تخصصی دارد. او در پرونده‌های ملکی با بهره‌گیری از دانش حقوقی و تجربه خود، بهترین راهکارها، نوع دادخواست، شکایات و اقدامات قانونی را شناسایی کرده و به دفاع از حقوق موکل خود می‌پردازد. پس نتیجه می گیریم که در هر بحث باید به بهترین وکیل در تهران که متخصص آن حوزه می باشد، مراجعه کنیم. در این مقاله بر آنیم تا با ویژگی ها و تخصص وکیل در هر حوزه بیشتر آشنا گردید.

مشاوره با بهترین وکیل در تهران

با توجه به توضیحاتی که تا بدین جا داده شد، قبل از هر اقدامی و اتخاذ تصمیمی نا آگاهانه، مشاوره با بهترین وکیل در تهران امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری در تهران، متخصص در امور حقوقی و کیفری، به شرح زیر می باشد:

 • ملکی
 • سرقفلی
 • تجاری
 • شرکت های تجاری
 • قراردادها
 • قرارداد تجاری
 • انحصار وراثت
 • ورشکستگی
 • امور کلاهبرداری
 • ابطال سند
 • کیفری
 • چک
 • جرایم اقتصادی

با مراجعه به سایت محمد حاجیلو و با استفاده از راه های ارتباطی، می توانید از مشاوره سریع و آسان بهره مند گردید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

بهترین وکیل ملکی در تهران

مشاوره با بهترین وکیل ملکی در تهران

دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است که به نوعی به موضوع ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. بهتر است در این قبیل پرونده ها از مشاوره با بهترین وکیل در تهران غافل نباشید.

بهترین وکیل ملکی در تهران در دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول تخصص دارد. حرفه وکالت مستلزم دانش، تجربه و تخصص است. علی الخصوص در پرونده ها و موضوعات ملکی که گاهی پیچیدگی هایی وجود دارد که تنها یک وکیل ملکی در تهران با تجربه می تواند کمک کند. وکیل ملکی به تمامی قوانین و آیین نامه های ثبت، اشراف داشته و بنا به تجربه ای که دارد تمامی جوانب پرونده را سنجیده و پس از آن اقدام به دفاع از موکل می کند.

مشاوره با وکیل تجاری در تهران

بهترین وکیل در تهران که در امور تجاری تخصص دارد، باید در خدماتی که به موکل خود ارائه می‌دهد، بتواند امور مربوط به معاملات را نیز سر و سامان دهد. وکلای تجاری معمولاً مهارت‌های زیادی در سر و سامان بخشیدن به امور تخصصی در حوزه تجارت دارند، به این دلیل که اشراف کاملی روی قانون و مقررات حوزه تجارت و قراردادهای مالی و اموری از این قبیل دارند. ازجمله وظایف مهم یک وکیل تجاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت شرکت با در نظر گرفتن نوع شرکت‌ها و موسسات تجاری و قوانین و مقررات ویژه هر شرکت و موسسه. وکیل متخصص این حوزه میداند که بهترین نوع ثبت یک شرکت برای هر کسب و کاری چیست.
 • انعقاد قراردادهای شرکت‌های تجاری و موسسات مالی و همچنین بررسی آن‌ها.
 • حل‌و‌فصل اختلافات مربوط به امور تجاری بین شرکت‌های گوناگون و همچنین شرکای مختلف.
 • شرکت مستمر و موثر در جلسات مربوط به امور تجاری شرکت به عنوان وکیل شرکت.
 • مطالبه کردن اسناد تجاری مانند سفته و چک.
 • نظارت دقیق و کاربردی بر قراردادهای مربوط به شرکت‌های تجاری و موسسات مالی.

در این بین تنظیم و عقد قراردادهای تجاری گوناگون و مختلف نظیر خرید و فروش املاک و مستغلات، در وظایف بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران تعریف می شود که به کمک شما خواهد آمد.

مشاوره با بهترین وکیل کیفری در تهران

امروزه آمار مربوط به وقوع بزه و ارتکاب جرم در کلان شهر ها نسبت به سایر استانها رو به افزایش است. با توجه به اهمیت موضوع دعاوی کیفری و تصمیمات سرنوشت ساز در دعاوی کیفری ، شایسته است که هر یک از طرفین برای جلوگیری از تضییع حقوق و همچنین حفظ منافع خود از تخصص وکیل پایه یک دادگستری که بهترین وکیل در تهران است، استفاده نماید. به عنوان مثال یکی از زمینه های کیفری تخصصی جرائم مالی و اقتصادی است. بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران با تخصص ویژه می تواند راهگای شما در پرونده های مربوطه باشد.

بهترین وکیل کیفری در تهران

شماره تلفن و آدرس بهترین وکیل در تهران

برای مشاوره حضوری و انعقاد قرار داد وکالت با یکی از بهترین وکلا در تهران می توانید پس از هماهنگی با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران ، ظفر، خیابان‌مصدق‌شمالی ، کوچه یازدهم(دامغانی) ، پلاک 38 ، واحد 2

 در صورت تمایل به عقد قرارداد همکاری تمامی مراحل به جهت پیشبرد پرونده بر عهده بهترین وکیل در تهران خواهد بود که در زمینه مورد نظر شما تخصص کافی را دارد.

با ما تماس بگیرید: 09121275588 و 28425688-021

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا