ورزشی

مطهری: نکاتی که گوشزد می‌کنم در زمین اتفاق می‌افتد!

به گزارش کا 118، حمید مطهری در نشست خبری بعد از بازی مقابل ملوان بندرانزلی، در ابتدا: سی و سومین روز است که در تبریز حضور دارم، از تک تک اصحاب رسانه تشکر می‌کنم. برخی خبرنگاران همیشه با من زاویه داشتند که دلیل آن را نمی‌دانم. من از آنان هم تشکر می‌کنم. سعی کردم خالصانه، متعهدانه و بدون حاشیه در تراکتور کار کنم. همانطور که گفته بودم می‌خواستم زیاد کار کرده و کم‌ صحبت کنم. گوشه‌ای از کار ما امروز نمایان شد. امیر ابراهیم‌زاده، سعید کریم آذر و میلاد کر بازیکنان جوانی هستند که عملکرد فوق العاده داشتند و جواب اعتماد من را به خوبی دادند. اگر زودتر آمده بودم، بازیکنان آکادمی را معرفی می‌کردم.

مطهری با بیان اینکه شاهد بازی تاکتیکی بودیم، گفت: سوار بر بازی بودیم که خلاف جهت بازی گل دریافت کردیم. عملکرد خوبی داشتیم اما روی انتقال‌های مثبت ملوان که به بازیکنان گوشزد کرده بودیم، گل خوردیم.‌  ناراحتی من از این است که حسین پورحمیدی نتوانست کلین شیت کند. تغییراتی که در بین دو نیمه رخ داد، نیمه دوم را طوفانی آغاز کردیم. ملوان تیم بسیار خوبی است که از نظر سازماندهی دفاعی چهارم لیگ بود. ما سه گل زدیم و چند گل هم نتوانستیم به ثمر برسانیم. این موضوع نشانگر بلوغ تاکتیکی تیم است. به تک تک بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. به خوبی جنگیدند و به همه آنان افتخار می‌کنم. برد را به بازیکنان و هواداران که از تیم حمایت کرده و انرژی مثبت می‌دهند، تقدیم می‌کنیم.

وی ادامه‌ داد: تراکتور در این فصل هر موقع گل دریافت کرده، بازی را واگذار کرده بود. امروز کامبک زدیم. سهم من صفر بود، ولی بازیکنان زحمت کشیدند و به آنان تبریک می‌گویم.

 

وی در خصوص گل نخست تراکتور که پس از رد و بدل شدن پاس‌های متوالی به ثمر رسید، توضیح داد: از نظر روانی با بازیکنان کار کرده‌ام. دوست داریم بازی مالکانه ارایه کرده و در زمین حریف پاس کاری کنیم. تمرینات ما همگی در این راستا بود و نکاتی که گوشزد می‌کنم در زمین اتفاق می‌افتد.

مطهری خاطرنشان کرد: آشوری فوق‌العاده بازی کرد و گل بسیار زیبایی هم به ثمر رساند. آشوری در ترکیب قرار نمی‌گرفت که با او صحبت کردم و در بازی‌‌های گذشته به او فرصت دادم. من را به مسائل دیگر متهم کردند، ولی همه دیدند که آشوری پرتلاش ظاهر می‌شود. امیرحسین حسین‌زاده نیز روی گل سوم تیم جایگیری فوق العاده داشت. سهم‌ من در این پیروزی کمترین بود و بازیکنان بیشترین سهم را داشتند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قبل از شروع بازی، درگیری بین گوستاوو و میلاد کر رخ داده بود؟ بیان کرد: من این صحنه را ندیدم. اگر بی‌احترامی باشد، من برخورد می‌کنم، ولی قطعاً چنین چیزی نبود.

کریم جمالی مدیر رسانه تیم در واکنش به این سوال، گفت: من در رختکن از هر دو بازیکن سوال کردم که اعلام کردند هیچ مشکلی وجود ندارد و صرفاً شوخی بود.

مطهری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با تیم اصلی مقابل نفت آبادان بازی خواهید کرد؟ گفت: نفت آبادان تیم قابل احترام و ریشه‌دار است. از اینکه سقوط کرده تأسف می‌خورم. می‌خواهیم در آخرین بازی نیز با تمام توان ظاهر شویم. وظیفه من تولید انگیزه برای بازیکنان است تا لیگ را به خوبی به پایان برسانیم. شرایط بازیکنان را در تمرینات بررسی کرده و براساس آن تصمیم‌گیری خواهم کرد.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا