ورزشی

نخستین پیشنهاد نجومی لیورپول به امباپه

نخستین پیشنهاد نجومی لیورپول به امباپه

به گزارش کا 118، روز گذشته ناصر الخلیفی، رئیس پی اس جی، عملا بهترین بازیکن خود را در فهرست فروش گذاشت. او در مراسم معارفه لوئیس انریکه در پاسخ به سوالی در مورد کیلیان امباپه گفت که این بازیکن تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند رایگان پی اس جی را ترک کند و همان‌طور که قبلا شفاهی توافق کرده‌اند، اگر قصد تمدید ندارد، باید همین تابستان برود.

او در مصاحبه با لوپاریزین نیز تاکید کرد که به امباپه نهایتا دو هفته مهلت خواهد داد تا تصمیم نهایی را بگیرد. این در حالی است که امباپه اخیرا با ارسال نامه‌ای رسمی اعلام کرد که بند تمدید قراردادش را فعال نخواهد کرد و به این ترتیب جدایی او را باید قطعی بدانیم.

رئال مادرید جدی‌ترین باشگاه خواهان امباپه است ولی در اسپانیا گزارش داده‌اند که تا زمانی که پی اس جی تماس نگیرد، هیچ پیشنهادی ارائه نخواهند داد. اختلافات دو باشگاه در یکی دو سال اخیر به اوج رسیده و الخلیفی ترجیح می‌دهد امباپه را به باشگاهی غیر از رئال واگذار کند.

در همین رابطه امروز ادو آگیره، خبرنگار ال‌چیرینگیتو، ادعا کرد که لیورپول زودتر از رئال پیشنهادی به ارزش 200 میلیون یورو برای خرید امباپه ارائه داده و اکنون باید با مادر امباپه به عنوان نماینده این بازیکن به توافق برسد که آن هم گویا مشکل خاصی نخواهد بود. لیورپول دو سال پیش هم در رقابت با رئال به شکل جدی خواهان جذب این بازیکن بود. اکنون باید دید حرف آخر امباپه چه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا