اقتصاد

​نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران را هم‌اکنون نصب کنید

​نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران را هم‌اکنون نصب کنید

به گزارش کا 118 به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، نسخه جدید همراه بانک (نسخه 2.8) ویژه دارندگان گوشی‌های اندروید بوده و سایر کاربران برای بهره‌مندی از خدمات بانک صادرات ایران نیازی به دریافت نسخه جدید ندارند و می‌توانند از نسخه موجود بر روی تلفن همراه خود یا نسخه pwa استفاده کنند. نسخه وب‌اپلیکیشن همراه بانک صادرات ایران (pwa) نیاز به نصب نداشته و همه امکانات و خدمات مورد نیاز مشتریان از جمله صدور و دریافت چکنو را در نشانی: eb.bsi.ir در اختیار مشتریان بانک صادرات ایران قرار می‌دهد.

همراه بانک صادرات ایران با داشتن قابلیت‌های فراوان در بخش‌هایی از جمله انتقال وجه درون‌بانکی، انتقال بین بانکی از طریق سامانه‌‌های پایا، ساتنا و پل، انتقال وجه ارزی، ارائه صورت‌حساب ارزی و ریالی، مشاهده‌ صورت و مانده‌حساب، خدمات مربوط به چک و کارت‌های بانکی، کارت به کارت شتابی و غیرشتابی، خدمات پرداخت اقساط و قبوض به صورت پرداخت اقساط تسهیلات بین و درون بانکی، امکان پرداخت قبوض از راه های مختلف و همچنین گزارش تراکنش‌ها و اطلاع از موجودی حساب‌ها و انواع کارت‌های بانک صادرات ایران، گزارش تراکنش‌های مربوط به تسهیلات و حساب‌های ارزی را برای مشتریان بانک فراهم کرده است.

همچنین این نرم‌افزار علاوه بر ارائه خدمات چک‌های صیادی و تعیین تاریخ سررسیدها و استعلام وضعیت چک‌های صادره، تمامی خدمات مربوط به چکنو به عنوان نخستین چک دیجیتال نظام بانکی کشور در بانک صادرات ایران را نیز در بستری امن، پر سرعت و با دقت ارائه می‌کند.

برقراری امکان ارتباط از طریق اینترنت، دسترسی به لیست شعب، اعلام نرخ ارز، اعلام شماره‌ شبا مربوط به حساب‌های سپهری و سایر خدمات بانکی در نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران از طریق سایت رسمی بانک به نشانی www.bsi.ir قابل نصب و استفاده است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، نرم‌افزار همراه‌بانک صادرات ایران را تنها از وبسایت اصلی بانک دریافت کنید.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا