فرهنگ و هنر

نمایش آنلاین ۶ انیمیشن و تئاتر کانون در هفته کتاب

به گزارش کا 118از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، سه انیمیشن و سه فیلم‌تئاتر که اقتباسی از کتاب‌های منتشر شده از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است در این ایام به نمایش گذاشـته می‌شود.

انیمیشن‌هایی که در این طرح نمایش داده می‌شود عبارت است از: کشاورز و خروس به کارگردانی پروین تجوید بر اساس کتابی با همین عنوان نوشته منوچهرکریم‌زاده، آواز شب به کارگردانی معین صمدی و اقتباس از کتابی با عنوان زیباترین آواز به نویسندگی شکوفه تقی و ماه بود و روباه به کارگردانی بابک نظری و اقتباس از کتابی با همین نام نوشته آناهیتا تیموریان.

در بخش کتاب تئاتر نیز سه اثر با اقتباس و عنوان سه کتاب شامل کلوچه‌های خدا به کارگردانی آرش شریف‌زاده و اقتباس از کتابی با همین نام به نویسندگی کلر ژوبرت، پیرمرد و ببر به کارگردانی حسن دادشکر و کتابی با همین نام به نویسندگی علی خاکبازان، خداحافظ راکون پیر به کارگردانی فهیمه میرزاحسینی و اقتباس از کتابی با همین عنوان نوشته کلر ژوبرت اکران خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دیدن این آثار می‌توانند از روز ۲۱ تا ۲۷ آبان ۱۴۰۱ همزمان با هفته کتاب به نشانی cinema.kpf.ir/film مراجعه کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا