ورزشی

نوازی: اتفاقاتی که در چند هفته گذشته افتاده در تاریخ استقلال نوبر است!

نوازی: اتفاقاتی که در چند هفته گذشته افتاده در تاریخ استقلال نوبر است!

به گزارش کا 118، محمد نوازی در خصوص شرایط فعلی باشگاه استقلال، اظهار داشت: چند سال در استقلال بازی کردم و سال‌هاست به عنوان یک استقلالی با جدیت و تعصب اخبار آن را دنبال می‌کنم. این تیم همیشه با مشکلاتی دست به گریبان بوده اما اتفاقاتی که در همین چند هفته گذشته افتاده در تاریخ باشگاه نوبر است!

وی در ادامه افزود: استقلال  بالا و پایین داشته ولی در طول تاریخ حیات خود تا به حال وضعیتی بدتر از وضعیت امروز نداشته است. ببینید در یک سال اخیر چه تعداد مدیرعامل به استقلال آمده و رفته‌اند. این درحالیست که تیم رقیب آرامش داشته و با یک مدیرعامل کار کرده است. الان خواسته هوادار این است مدیری بیاید که با کادر فنی همراه باشد و بتواند خواسته‌های جواد نکونام را برآورده کند.

مربی استقلال تصریح کرد: اگر قرار است مدیری انتخاب شود که فقط ۳ ماه اینجا باشد و برود، نیاید بهتر است. هوادار از بی ثباتی خسته و کلافه شده و این وضعی که استقلال دارد بیشتر شبیه شوخی است. بعضا چیزهایی می‌گویند که جالب است. اعلام کرده‌اند رقم قرارداد بیرانوند در پرسپولیس ۱۵ میلیارد تومان است. هر چقدر به او می‌دهید نوش جانش ولی حداقل با شعور ملت و مردم بازی نکنید. خداراشکر در این مملکت استقلال فقط نباید پول داشته باشد و بازیکن جذب کند، برای بقیه مشکلی وجود ندارد.

نوازی با اشاره به بلاتکلیفی باشگاه استقلال، گفت: درحال حاضر استقلال بلاتکلیف ترین تیم ایران است. ما فقط جواد نکونام و هواداران را داریم. به جرأت می‌گویم اگر کس دیگری غیر از جواد نکونام بود الان باید استقلال تعطیل می‌شد و همه بازیکنان دسته جمعی جدا می‌شدند! متأسفانه به نظر می‌رسد استقلال تبدیل به بچه سرراهی فوتبال ایران شده که هیچ کس مسئولیت آن را قبول نمی‌کند درحالی که پرسپولیس تک فرزند عزیز دردانه! هرچقدر هم شما می‌خواهید خوشبین باشید اما وقتی پازل‌ها را کنار هم می‌چینید نمی‌توانید این تبعیض را نادیده بگیرید

نوازی تصریح کرد: مدیرعامل باشگاه رقیب روی صندلی عقب ماشین پنهان می‌شود، سرمربی آن‌ها یک اخم کوچک می‌کند و ناگهان همه مشکلات حل می‌شوند! علیرضا بیرانوند برمی‌گردد و بازیکنان یکی پس از دیگری خریده می‌شوند یا قرارداد خود را تمدید می‌کنند اما در استقلال اگر وسط آتش هم باشیم کسی یک سطل آب روی آتش نمی‌ریزد.

وی در ادامه افزود: به راستی چرا؟ انتظار داریم مدیرعامل جدید باشگاه استقلال هر چه زودتر انتخاب شود تا این قدر هواداران اذیت نشوند. این تیم پرطرفدار و مردمی است و انتظار خروج از بلاتکلیفی و داشتن تیمی قدرتمند که بتواند با رقیبان عزیز دُردانه رقابت کند، توقع زیادی نیست. خواهش بنده نه به عنوان عضوی از کادرفنی استقلال بلکه به عنوان یک استقلالی و هوادار این است که مسئولان و متولیان امر به داد این تیم برسند. استقلال و هوادارانش گناه دارند.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا