ورزشی

نویدکیا: استادیوم قزوین کیفیت لازم را برای فینال ندارد / داوود روز خیلی سختی داشت

به گزارش کا 118، محرم نویدکیا در نشست خبری پس پیروزی مقابل آلومینیوم اراک و صعود به فینال جام حذفی اظهار داشت: باید از تماشاگرانمان که به خاطر تیمشان این مسافت زیاد را آمدند، تشکر کنم. درست است که تعدادشان کم بود ولی وظیفه دارم از آن‌ها تشکر کنم. مبارکشان باشد.
 
وی افزود: فکر می‌کنم بازی ما امروز ۳ مرحله داشت. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و به گل رسیدیم. ۳-۲ موقعیت فوق العاده داشتیم که بازی را در نیمه اول تا آنجا که می‌شود خوب پیش ببریم و اختلاف را بیشتر کنیم ولی متاسفانه نشد.
 
سرمربی مس رفسنجان گفت: در نیمه دوم آلومینیوم خیلی خوب و جسورانه بازی کرد. عقب نشینی بیش از حدی داشتیم. فضاهای مقابل دروازه را دادیم. حریف موقعیت‌های خوبی خلق کردند. حقشان هم بود که گل بزنند و به بازی برگردند. در وقت‌های اضافه بازی را خوب اداره کردیم. مالکیت خوبی داشتیم و سعی کردیم از فضاها استفاده کنیم. آلومینیوم به خاطر فشار زیادی که نیمه دوم آورد، از نظر بدنی افت کرد. ما راحت تر بازی کردیم.
 
وی افزود: بازی به پنالتی رسید که همیشه ۵۰-۵۰ است. بچه‌ها خیلی با اعتماد به نفس پنالتی زدند. داوود روز خیلی سختی داشت. بعد از این همه مدت، یک بازی خیلی حساس را برایمان گلری کرد. خیلی خوب بود. ۲ پنالتی عالی برای ما گرفت که تیم را برگرداند و توانستیم به فینال برسیم.
 
نویدکیا با اشاره به اینکه اعلام شده بازی فینال در قزوین است، عنوان کرد: از فدراسیون خواهش می‌کنم؛ این همه استادیوم با کیفیت داریم. بازیکنان یک فصل مداوم با این شرابط جسمانی تا به حال آمده‌اند. برایم مهم نیست استادیوم کجا باشد. زمینی که می‌خواهیم در آن بازی کنیم مهم است. استادیوم قزوین کیفیتی که باید داشته باشد را ندارد.وی افزود: این بازیکنان یکسال تمام دویده‌اند و هر لحظه ممکن است آسیب ببینند. خواهش می‌کنم یک استادیوم مناسبتر که چمن خوب داشته باشد انتخاب کنند. هر کجا که باشد. فقط استادیومی باشد که زمین نرم و چمن خوب داشته باشد تا بازیکنان آسیب نبینند.
 
سرمربی مس رفسنجان درمورد اینکه در فینال باید به مصاف سپاهان برود، گفت: نمی‌توانم حسم را بگویم چون با سپاهان بازی داریم و فینال است. قطعا دلم می‌خواهد اعضای تیمم تمام تمرکزشان را بگذارند که قهرمان شویم. آن طرف سپاهان است که از بچگی حسی به آن دارم اما این دلیل نمی‌شود بحث حرفه‌ای را فراموش کنم. باید با تمام وجود بازی کنیم که بتوانیم از شانس‌مان برای قهرمانی استفاده کنیم. این بازی برایمان خیلی مهم بود.
 
وی افزود: چون تیمی برای بازی تدارکاتی نبود بدون آمادگی به این مرحله رسیدیم. هر دو تیم روزهای سختی را گذراندند. تمرینات زیادی داشتند. تا آخرین لحظه تلاش کردند. از هواداران آلومینیوم هم تشکر می‌کنم. از دقیقه یک تا ۱۲۰ با یک جمعیت خوب تیمشان را تشویق کردند. امیدوارم در همه بازی‌ها همینطور از تیمشان حمایت کنند چون لیاقتش را دارند.
 

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا