ورزشی

ویدیو: اظهارات سجادی پس از پایان کار در وزارت ورزش و جوانان

ویدیو: اظهارات سجادی پس از پایان کار در وزارت ورزش و جوانان

به گزارش  کا 118، حمید سجادی پس از مراسم تودیع و معارفه وزیر جدید وزارت ورزش و جوانان در خصوص اینکه چه نمره‌ای به خودش در این 2 سال می‌دهد، اظهار داشت: حالا وقت این سوال نیست. خانواده محترم ورزش باید قضاوت کنند. جا دارد بابت این انتخاب و به کیومرث هاشمی تبریک بگویم.

وی افزود: به او خیر مقدم می‌گویم. اینجا خانه خودش است. هاشمی از مدیران نام آشنا، خوشنام و قدیمی ورزش است. در عرصه‌های مختلف تمام مراحل را پشت سر گذاشته است. این انتخاب برای ورزش کشور نوید بخش است و امیدوارم او و معاونین موفق باشند. کارکنان وزارت ورزش هم خوشحال هستند. آرزوی توفیق برایشان دارم. ان شاالله در این ایام خاص دعای خیر مردم و جامعه ورزش بدرقه راهشان باشد.

سجادی گفت: همه ما امیدوار هستیم ان‌شاالله ماه آینده که بازی‌های آسیایی را داریم، کاروان پرافتخار جمهوری اسلامی ایران که تحت نام بسیار ارزشمند شهید حججی اعزام خواهد شد، بهترین نتیجه را از نظر تعداد مدال بگیریم. برای این اتفاق مهم تمام برنامه ریزی‌ها شده است. اتفاق مهمی هم که در سال جدید میلادی داریم جام ملت‌های آسیا در دوحه قطر است که برای تیم ملی فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت می‌کنیم. رویدادهای ورزشی زیادی در رشته‌های مختلف داریم.

وی تصریح کرد: ولی این اتفاقات مهمی هست که پیش رو داریم. بازی‌های آسیایی و پشت سر آن پاراآسیایی را داریم. بعد از آن جام ملت‌هاست. برای برادر عزیزم آرزوی موفقیت می‌کنم. از مدیران ارزشمند ورزش کشور هستند. من هم قول دادم مثل همیشه مانند یک برادر در خدمت او باشم. همفکری، مشورت و هر موردی که باشد برای کشورمان است. ان‌شاءالله دست به دست هم بدهیم دولت مردمی به ریاست جناب رئیسی عزیز، در تمام ابعاد و اهدافش موفق باشد. التماس دعا، امیدوارم رسانه‌ها من را حلال کنند. از زحمات شان ممنون هستم. همیشه آن‌ها را به عنوان یک یار در کنار خودمان می‌دیدیم. برایشان آرزوی توفیق دارم و هیچ دلخوری ندارم.

انتهای پیام/

حجم ویدئو: 41.75M
|
زمان ویدئو: 00:03:14

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا