ورزشی

پیام احساسی تن هاخ برای خداحافظی دخیا

پیام احساسی تن هاخ برای خداحافظی دخیا

به گزارش کا 118، داوید دخیا، دروازه‌بان اسپانیایی، بعد از 12 سال حضور در منچستریونایتد دقایقی پیش با انتشار پیامی رسما از پایان دوران حضورش در این تیم خبر داد و با هواداران خداحافظی کرد.

اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد، که فصل گذشته اولین فصل حضورش را در این تیم سپری کرد و دخیا را به عنوان دروازه‌بان اصلی در اختیار داشت اولین مسئول یونایتدی بود که نسبت به خداحافظی این دروازه‌بان اسپانیایی واکنش نشان داد.

سرمربی منچستریونایتد به سایت باشگاه گفت:” حتی به میدان رفتن در یک بازی با پیراهن منچستریونایتد نیاز به کیفیت بسیار بالا و شخصیت قدرتمند دارد. ما درباره کسی صحبت می‌کنیم که در یک دوره 12 ساله 545 بازی برای یونایتد انجام داده است. این دستاورد ویژه‌ای است به خصوص برای کسی در پست دروازه‌بانی. پستی که شما را در تک تک بازی‌ها بیشتر از هر کس در معرض توجه قرار می‌دهد”.

تن‌هاخ در ادامه پیامش درباره خداحافظ دخیا گفت:” او کسی است که هم از طرف هم‌تیمی‌هایش و هم از طرف هواداران به عنوان بازیکن فصل انتخاب شده و چهار بار این جایزه را گرفته است. انی نشان می‌دهد دخیا چه عملکردی داشته. داوید برای همیشه به عنوان یکی از بهترین گلرهای تاریخ این باشگاه به یاد آورده می‌شود. من شخصا از 25 کلین‌شیت او در فصل گذشته سپاسگزارم. در اولین سال حضور من در باشگاه داوید کمک بزرگی به تیم کرد. همه بازیکنان و کادر فنی برای او بهترین آرزوها را دارند و برایش در مرحله بعدی دوران فوتبالی درخشانش آرزوی موفقیت می‌کنند”.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا