ورزشی

پیروانی: برای آسیا بگوییم در چه استادیومی می‌خواهیم بازی کنیم؟

پیروانی: برای آسیا بگوییم در چه استادیومی می‌خواهیم بازی کنیم؟

به گزارش کا 118، افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم در نخستین هفته از لیگ بیست‌وسوم اظهار داشت: بازی اول همیشه سخت است، ولی خدا را شکر توانستیم ببریم. گله ما این است که چرا هوادار‌مان نیست. چند روز دیگر باید در مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم فقط ماندیم که آنجا باید چه بگوییم. بگوییم در چه استادیومی می‌خواهیم بازی کنیم؟ بازیکنان بزرگی که به لیگ قهرمانان آسیا آمدند چطور می‌خواهند به این ورزشگاه بیایند؟!

وی ادامه داد: من می‌خواهم بدانم که چرا در چند سال گذشته هیچ کاری نکرده‌اند. الان هم حرف بزنیم به یکسری بر می‌خورد. اصلاً قشنگ نیست تیمی که سه جام گرفته است، در بازی افتتاحیه‌اش فقط خبرنگاران تماشاگر بودند! یکی از قوای اصلی ما هواداران‌مان هستند. امیدواریم تمهیدی بیندیشند که بتوانیم در بازی‌های بعد از حضور هواداران‌مان استفاده کنیم.

مدیر تیم فوتبال در واکنش به این موضوع که بیرانوند گفته است از بازی سوم که مقابل ذوب‌آهن میزبان هستیم می‌خواهیم در شهرستان و با حضور هواداران بازی کنیم، گفت: بچه‌ها هم اگر صحبتی کردند تصمیم جمعی بوده است، چون هواداران را دوست داریم. ما مطمئناً بازی بعدی‌مان را هم در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنیم و ان‌شاءالله  در کنار هواداران‌مان بازی خواهیم کرد.

پیروانی درباره اینکه چرا جام سوپرجام را نگرفتند، تصریح کرد: ان‌شاءالله جام را هم می‌دهند.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا